ЗЕНЧЕНКО: «НАМ ПОТРІБНО ПОКАЗАТИ ТУ Ж ГРУ, ЩО І З ЕПІЦЕНТРОМ»

015 Жовтня, 2021

ЗЕНЧЕНКО: «НАМ ПОТРІБНО ПОКАЗАТИ ТУ Ж ГРУ, ЩО І З ЕПІЦЕНТРОМ»

 

Гравець ФК Чернігів Олексій Зенченко поділився очікуваннями від матчу з Любомиром в 14-му турі Другої ліги.

 

 

 

– Наскільки важливою в психологічному плані стала перемога над Епіцентром?
– Дуже важливою. Як сказав наш головний тренер Валерій Чорний – переламали серію з хороших матчів, але без результату. З Епіцентром були і хороша гра, і позитивний результат. Емоції зашкалювали.

– Коли перестав святкувати?
– Я швидко переключився. Зараз такий спосіб життя – і робота, і тренування, і дитина. Вже на наступний день почав готуватися до матчу з Любомиром. У нас і в команді така установка – в день позитивного результату ми святкуємо, а потім відразу готуємося до нової гри.

– Нарешті вдалося перервати серію з незабитих пенальті.
– Так, це позитивний момент. Вже і плакали, і сміялися. Толя Романченко за рахунок своєї холоднокровності зумів реалізувати одинадцятиметровий. Сподіваюся, що будемо забивати пенальті і далі.

– Що відомо про ФК Любомир?
– Знаю, що вони займають останнє місце і програли всі свої матчі. Але з кожною грою ця команда додає, тому вони нададуть нам серйозний опір. Не можна розслаблятися, навпаки, нашій команді потрібно здобути ще одну перемогу.

– Чи згоден з тим, що такі команди ще небезпечніші за лідерів – їм-то втрачати нічого, а ось ФК Чернігів – є?
– Однозначно. У нас так і складається в цьому сезоні, що важче грати з тими, кого можна порівняти з нами за рівнем або навіть слабкіше. Не знаю, з чим це пов’язано, але потрібно намагатися це виправити.

– Що на твій погляд стане визначальним?
– Нам потрібно показати ту ж гру, що і з Епіцентром. Якщо нам це вдасться, то однозначно буде позитивний результат. Кожен повинен підійти до цього матчу з тією ж якістю, як тиждень тому. Ми хочемо вийти на новий рівень – показувати хороший результат не тільки в одному матчі.

– Що б ти хотів сказати вболівальникам?
– В першу чергу – дякую! На кожній домашній грі присутні багато глядачів, завжди класна атмосфера. Хочеться, щоб це тривало, а ми будемо хорошою грою зазивати на стадіон нових уболівальників!

 

Прес-служба ФК Чернiгiв

 

детальніше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*