Стадіон

Чернігів-Арена

Стадіон «Чернігів-Арена» – одна з кращих споруд України у своєму класі. Гравці користуються полем зі штучним покриттям, сучасними роздягальнями, душовими і парковками. Трибуни розраховані на 500 глядачів, а в будівництві стадіону застосовані найсучасніші технології. Крім основного поля «Чернігів-Арена» може похвалитися дитячим спортзалом, спортивним магазином, клубним музеєм, двома футзальними майданчиками та одним мультиспортивним (для баскетболу, тенісу, волейболу). Стадіон побудований генеральним партнером ФК Чернігів – компанією COLLAR. Таким чином, використовувалися виключно приватні інвестиції – при будівництві не було витрачено жодної гривні з державного бюджету.

«Чернігів-Арена» – домашній стадіон ФК Чернігів. На ньому також тренуються і проводять матчі інші команди з Чернігова та області – єдине в місті повнорозмірне штучне поле дозволяє робити це в будь-яку пору року та в будь-який час доби. Там же проходять матчі Вищої та Першої ліги жіночих команд і тренування Національної жіночої збірної України. У дитячій спортивній школі при стадіоні займаються вже понад 200 дітей.

Робота над «Чернігів-Ареною» триває і сьогодні. Так, участь ФК Чернігів у Другій лізі потребувала змін в інфраструктурі: заміни воріт на професійні, переробку технічної зони, організовані додаткові проходи для вболівальників і розширені трибуни. З’явилися кафе, каса, магазин клубної атрибутики, нові туалети, в тому числі і для людей з інвалідністю. «Чернігів-Арена» буде продовжувати поліпшуватися, щоб надавати все нові можливості жителям міста.

Стадіон «Чернігів-Арена» став однією з кращих спортивних споруд «Міста Легенд». Він вдихнув життя в мікрорайон ЗАЗ, створив нові перспективи для чернігівських футболістів і дітей, які бажають займатися футболом. На домашніх матчах ФК Чернігів панує по-справжньому сімейна атмосфера – глядачі із задоволенням підтримують своїх, чернігівських футболістів, які відстоюють честь рідного міста.