Нашi партнери

Партнери ФК Чернiгiв

 

 

 

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ФК ЧЕРНIГIВ  

 

 

 

Компанія COLLAR є одним з провідних в Україні виробників товарів для тварин. Особливий підхід компанії до виконання своєї місії відображається в постійних дослідженнях та розробці інноваційних продуктів. Продукція Компанії COLLAR широко затребувана власниками домашніх тварин і визнана експертами зооринку в усьому світі. У 2016 році флагманські продукти COLLAR – тренувальний снаряд для собак PULLER та курточка для собак AiryVest – отримали престижні нагороди в Європі та США.

Міжнародне співробітництво здійснюється через офіси в США, Іспанії, Польщі, Китаї, Росії та центральний офіс, розташований в Україні.

   

 

ПРЕМИУМ-ПАРТНЕР ФК ЧЕРНIГIВ

 

Старлайф – провідний посередник у сфері страхування життя. Основний напрямок діяльності – консультації з питань фінансового забезпечення, накопичення капіталу та страхового захисту. З моменту заснування компанія орієнтується на динамічний розвиток, заснований на професійному підході до підготовки консультантів.

Працюючи за методом індивідуальних консультацій, Старлайф пропонує своїм клієнтам найбільш прийнятні для них особисто варіанти вирішення проблем, пов’язаних з фінансовою безпекою. Головний офіс знаходиться в м. Чернівці, інші – в таких містах, як Київ, Вінниця, Коломия, Хмельницький, Мукачево, Гадяч, Черкаси, Рівне, Суми, Полтава, Хуст та ін.

 

 

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ФК ЧЕРНIГIВ

 

 

Зоомагазин «Кіт і Пес» з 2003 року радує своїх покупців широким асортиментом товарів та гідною якістю сервісу! Кожен день ми зустрічаємо наших гостей і їх улюбленців відкритими дверима та радісними посмішками.

11 червня 2021 року відбулося відкриття найбільшого та єдиного зооцентру «Кіт і Пес» у Чернігові. У наявності величезний вибір товарів для котів, собак, птахів, екзотичних тварин, підводних жителів, куточок юних зоологів і майже весь спектр можливих послуг – ветеринарна клініка, тренажерний зал, салон краси для тварин, кафе.

Чому варто вибрати «Кіт і Пес»?

– найширший асортимент зоотоварів у місті;

– висока якість продукції;

– зручне розташування магазинів, майже в кожному районі міста;

– кваліфікований персонал;

– доставка до Вашого дому.