ЗЕНЧЕНКО: «МИ ПІДІЙДЕМО ДО ПЕРШОЇ ГРИ В ОПТИМАЛЬНИХ КОНДИЦІЯХ»

09 Липня, 2021

ЗЕНЧЕНКО: «МИ ПІДІЙДЕМО ДО ПЕРШОЇ ГРИ В ОПТИМАЛЬНИХ КОНДИЦІЯХ»

 

Гравець ФК Чернігів Олексій Зенченко – про початок передсезонної підготовки та гостьовий товариський матч з ФК Оболонь, який пройшов на базі київського клубу в Бучі. Зустріч завершилася з рахунком 0:2.

 

 

– Як можна оцінити гру команди на даному етапі підготовки?
– Я вважаю, що моментами ми виглядали дуже непогано. Іноді навіть виходив комбінаційний футбол. Сподіваюся, що в майбутні два тижні ми зможемо ще додати і будемо грати в домінуючий, атакуючий футбол у Другій лізі.

– Зараз досить спекотна погода. Нехай кожен і провів 45 хвилин – наскільки було важко?
– Було досить важко. У нас і досить форсована підготовка. Але завдяки тренуванням, до першої офіційної гри ми підійдемо в оптимальних кондиціях. Головне на даному етапі – награвати зв’язки, не робити дурних помилок, слухати тренерський штаб, виконувати ті тактичні моменти, які від нас хочуть бачити. А фундамент – фізична підготовка – буде до першої гри.

– ФК Оболонь представляє Першу лігу. За власним враженням – велика різниця в класі чи з такими суперниками грати можна?
– Так, ФК Оболонь – більш майстерна команда. Але нам потрібні такі суперники, так ми підвищуємо свій рівень майстерності і зможемо ставити перед собою більш високі завдання у Другій лізі. Я вважаю, що ФК Оболонь грати можна і треба прагнути до рівня таких команд.

Прес-служба ФК Чернігів

 

детальніше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*