ЗЕНЧЕНКО: «ДУМАЮ, МИ БУДЕМО ГРАТИ З ПОЗИЦІЇ СИЛИ»

021 Квітня, 2023

ЗЕНЧЕНКО: «ДУМАЮ, МИ БУДЕМО ГРАТИ З ПОЗИЦІЇ СИЛИ»

Захисник ФК Чернігів Олексій Зенченко поділився очікуваннями від гри з Діназом в 3-му турі другого етапу VBET UA Першої.

 

– Ти повернувся до основного складу після паузи. Як проходив цей процес, як тобі рівень суперників?
– Так, перший раз в кар’єрі я був відсутній настільки тривалий час. Була травма коліна, важко відновлювався. Але знайшов в собі сили, намагаюся показувати свій максимум. У VBET UA Першій рівень трохи вищий, ніж лігою нижче, де ми грали до повномасштабної війни. Є команди, які борються за вихід в Прем’єр-лігу, можна сказати, вони вже рівня вищого дивізіону.

– Чи швидко тобі вдалося набрати форму?
– З урахуванням травми, важко було набирати форму, відновлюватися, проходити збори. Непростий був процес. Але, вважаю, що ще не до кінця перебуваю в оптимальних кондиціях. Потрібно від десяти повних ігор, щоб повернути колишню форму, але намагаюся давати максимум.

– Ти провів багато матчів проти Діназа, що знаєш про команду?
– Я грав у всіх матчах проти Діназа, вони проходили дуже напружено. У першому сезоні вони взагалі боролися за підвищення, рік потому теж, але команда була трохи менш майстерна. У минулому сезоні ми контролювали половину матчу, але не склалося, поступилися. Я очікую від гри нашої переваги, сподіваюся, ми заб’ємо більше одного м’яча і впевнено переможемо вдома, це важливо і для команди, і для вболівальників, і для керівництва.

– Наскільки Діназ змінився з моменту останнього матчу?
– Наскільки я розумію, в клубі був ряд змін. Це і тренерський штаб, і керівництво, може, у них зараз інший вектор розвитку. Раніше футболісти були більш досвідчені, зараз більше молодих, це позначається. Але, тим не менш, це VBET UA Перша, у нас теж молода команда, ні в якому разі не можна недооцінювати суперника. При цьому, думаю, ми будемо грати з позиції сили.

– Що б ти сказав уболівальникам?
– Дякую за підтримку в кожній грі, приємно, що в Чернігові багато любителів футболу, небайдужих до нас. Нас підтримують і під час перемог, і під час поразок. Вони теж трапляються, але це футбол, таке буває.

Пресслужба ФК Чернігів

 

детальніше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*