ЮНАКИ ФК ЧЕРНІГІВ ДЕБЮТУЮТЬ В ДЮФЛ УКРАЇНИ

06 Квітня, 2023

ЮНАКИ ФК ЧЕРНІГІВ ДЕБЮТУЮТЬ В ДЮФЛ УКРАЇНИ

Команди ДЮСШ ФК Чернігів вікових категорій U-15 та U-13 візьмуть старт у Дитячо-юнацькій футбольній лізі України. Це перші команди нашого клубу, які виступатимуть у найпрестижніших всеукраїнських змаганнях для футболістів 14-17 років. З урахуванням фактора дебюту, а також гри з більш сильними і майстерними суперниками, головним завданням є отримання ігрового досвіду. Команда ФК Чернігів U-13 (гравці 2010 року народження) буде грати у турнірі U-14, тобто змагатимуться юні «тигри» з суперниками, які на рік старше.

СУПЕРНИКИ ЮНАКІВ ФК ЧЕРНІГІВ ТА РЕГЛАМЕНТ ЗМАГАНЬ

ФК Чернігів U-15 потрапив до групи 2, де суперниками команди стануть київські ОК ім. Піддубного, КДЮСШ-14, ДЮФК Титан, КДЮСШ Ніка, Лівий Берег, ДЮСШ-26, УФКС Чайка (Вишгород), ДЮСШ Конотоп, а також земляки з СДЮСШОР Десна та СДЮСШОР Юність. Головним тренером старших юнаків ФК Чернігів є Вадим Постовой, відомий за багаторічною роботою з основною командою «тигрів», але в дебютному матчі керувати юними футболістами буде другий тренер – Антон Бойченко.

ФК Чернігів U-13 також зіграє в групі 2 змагань U-14. «Тигри» проведуть матчі зі столичними Лівим Берегом, КДЮСШ Восход, ДЮСШ-10, ДЮСШ-1 і чернігівськими СДЮСШОР Десна та СДЮСШОР Юність. Головний тренер команди – легенда ФК Чернігів Теймураз Мчедлішвілі. 

У всіх віках ДЮФЛ в наступний етап виходять по дві кращі команди кожної з груп. Далі ігри проходять за системою плей-офф.

Антон Бойченко, тренер ФК Чернігів U-15:

– Головне наше завдання – отримати безцінний досвід гри на більш високому рівні. У нас хороші суперники – Лівий Берег, ОК ім. Піддубного, Чайка, КДЮСШ-14. Діти вперше гратимуть проти таких команд, тому для них великий стимул перевірити себе в офіційних всеукраїнських змаганнях старших юнаків. Треба намагатися показати себе, але найголовніше – отримати досвід, ми тут новачки. Батькам варто підтримати своїх дітей, вірити в них, але ні в якому разі не заважати.

Теймураз Мчедлішвілі, головний тренер ФК Чернігів U-13:

– Ми будемо грати з хлопцями на рік старше, в дитячому футболі це велика різниця, тому розуміємо, що дебют буде дуже складним. Розглядаємо ці змагання як важливий перший досвід і підготовку до подальших турнірів і чемпіонатів. Хочемо показати хороший, гідний футбол. Наша мета – прогресувати і набувати впевненості.

Це змагання високого рівня, оскільки в ньому беруть участь майже всі дитячі школи України, в тому числі і кращі з них. Ми новачки, тому крім Десни і Юності нікого не бачили і ні з ким не грали. Відповідно, нам всі суперники цікаві, впевнений, всі ігри будуть складні і корисні для нас. Суперники на рік старші? У цій ситуації є і плюси, і мінуси, але ми зробимо все, щоб використовувати це для нашого розвитку. Ми однозначно будемо поступатися суперникам в силі і швидкості, тому індивідуально, сам на сам хлопцям буде дуже складно. З одного боку, це може придушити їх, але з іншого це повинно виробити командну гру і розвинути в них тактичне розуміння. У боротьбі ми хлопців на рік старше не обіграємо, тому доведеться розвивати швидке мислення і більше грати в комбінаційний футбол за рахунок швидкої роботи з м’ячем та швидкого руху. Також у них буде стимул розвивати свої фізичні якості, що сприятиме індивідуальному розвитку кожного футболіста.

У будь-якому випадку, я впевнений, що ми будемо викладатися по повній, а після турніру вже будемо аналізувати що у нас вийшло, а що ні, де було погано, а де добре і будемо рухатися далі. Хочемо в кожному новому чемпіонаті виступати краще і краще.

Прес-служба ФК Чернігів

 

детальніше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*