ЯРМОШЕНКО: «Я ДУМАЮ, ЩО МИ ГІДНО ПРОЙДЕМО СКЛАДНИЙ ЕТАП»

04 Жовтня, 2021

ЯРМОШЕНКО: «Я ДУМАЮ, ЩО МИ ГІДНО ПРОЙДЕМО СКЛАДНИЙ ЕТАП»

 

Асистент головного тренера ФК Чернігів Михайло Ярмошенко – про підсумки матчу з Нивою (0:0) і підготовку до майбутньої гри з київським Лівим берегом.

 

 

– Як можна оцінити гру команди в матчі з Нивою?
– Вважаю, що команда зіграла гідно. На полі були мужики, які витримали боротьбу, нав’язану більш сильним суперником. Звичайно, хотілося б побачити більше в атаці, тому що моментів було не так багато, але темп ми витримали. Нива – міцний суперник, команда виглядала на його тлі гідно.

– Андрій Лакеєнко в останніх матчах виходив в основі, в цей раз – залишився в запасі. Це спроба зробити правий фланг більш атакуючим?
– Ні, у Лакеєнко була мікротравма, тому з тактичними питаннями це ніяк не пов’язано.

– Чи була в перерві думка кинути сили в атаку?
– Ми просили хлопців більш активно діяти флангами. У Ниви були невеликі проблеми в цих зонах, тому намагалися за рахунок цього підсилити гру, просили нападника більше чіплятися за м’ячі.

– Черговий ігровий тиждень буде непростим. Спочатку Лівий Берег, а потім Епіцентр.
– Я думаю, що ми повинні гідно пройти цей етап. Так, буде важко, але є відновлювальні процедури, є план по тренувальному процесу, повинні витримати ці випробування.

– Чи може позначитися складний відрізок з матчів з лідерами на майбутній грі з Лівим Берегом?
– Я не думаю. Суперник теж зіграв в неділю, і у нас, і у них є два дні, всі знаходяться в однакових умовах. Так, по тактиці часу мало, але ми спробуємо розповісти і донести до хлопців все необхідне. Перед грою шанси у всіх однакові – 50 на 50. Не бачу нічого страшного – треба виходити і грати в свій футбол. Це гра, як піде, так і буде. Так, Лівий Берег – більш досвідчена команда, а у нас більш молода, але будемо брати своїми сильними якостями.

 

Прес-служба ФК Чернiгiв

 

 

детальніше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*