ШКОЛЬНИЙ: «Я ДУЖЕ ЧЕКАЮ ЦЮ ГРУ»

07 Квітня, 2023

ШКОЛЬНИЙ: «Я ДУЖЕ ЧЕКАЮ ЦЮ ГРУ»

 Гравець ФК Чернігів Владислав Школьний поділився очікуваннями від стартового матчу весняної частини сезону VBET UA Першої з ФСК Маріуполь.

– Як оціниш підсумки зимових зборів?

– Ми дуже добре пройшли ці збори, все в максимальних кондиціях. У нас було достатньо товариських матчів, щоб згадати, як грати в футбол. Всі в хорошій формі.

– Чи сильно скучив за офіційними матчами?

– Так, я дуже сильно сумував. Упевнений, що багато хто чекав відновлення сезону. Це і гравці, і тренери, і наші близькі, і безумовно, наші вболівальники. Я особисто дуже чекаю цю гру.

– У якому настрої команда перебувала на цьому тижні, як проходили тренування?

– Команда дуже заряджена, всі хочуть показати себе. До того ж граємо вдома, в рідному місті, у всіх буря емоцій. Упевнений, що всі зіграють на хорошому рівні.

– Що знаєш про суперника?

– Дивилися ігри ФСК Маріуполь, в команді зібрані непогані хлопці, багато молодих. Буде цікавий матч. Ніякої недооцінки суперника бути не може, в VBET UA Першій немає слабких команд, з кожною треба боротися і налаштовуватися максимально.

– Що буде головним для перемоги?

– Нам потрібно показати гідну гру, переграти суперника тактично, перевершити фізично. Ну і звичайно, забити, без цього перемогти неможливо (посміхається).

– Що б ти сказав уболівальникам?

– Дивіться пряму трансляцію, гра буде хорошою, я просто впевнений в цьому. Чекаємо всіх вас біля екранів!

Прес-служба ФК Чернігів

 

детальніше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*