РОМАНЧЕНКО: «МИ МАЄМО НАМІР ВИПРАВДАТИ ДОВІРУ ВБОЛІВАЛЬНИКІВ»

024 Липня, 2021

РОМАНЧЕНКО: «МИ МАЄМО НАМІР ВИПРАВДАТИ ДОВІРУ ВБОЛІВАЛЬНИКІВ»

 

Гравець ФК Чернігів Анатолій Романченко розповів про підсумки підготовки до сезону 2021/2022 і поділився думкою про матч 1-го туру Другої ліги з МФА (Мукачево).

 

 

– Анатолій, зовсім скоро стартує новий сезон. Як пройшла підготовка, який настрій в команді?
– Підготовка пройшла добре. У процесі зборів була дуже інтенсивна робота, всім було складно, але я впевнений, що це дасть нам підмогу в чемпіонаті. Крім поставлених завдань у нас є і власні амбіції. Ми хочемо добре почати сезон і провести його краще, ніж попередній.

– Першим суперником стане МФА з Мукачева. Що відомо про цей колектив?
– Я знаю, що раніше ця команда виступала в Чемпіонаті України серед аматорів, а тепер дебютує на професійному рівні. У нас на старті буде багато ігор з новими командами, але я вважаю, що це плюс. Коли додаються нові клуби, чемпіонат стає цікавішим, у вболівальників з’являється більше матчів. Не можна не сказати, що це шанс і для багатьох молодих футболістів.

– Якщо Рубікон – досить знайомий ФК Чернігів суперник, то з МФА раніше грати не доводилося.
– Не бачу в цьому проблеми. Зараз на дворі 21-е століття, все можна подивитися і вивчити (посміхається). Всі грають з усіма, стежать за тим, як виступають команди. Наш тренерський штаб теж має всі необхідні знання, тому здобути інформацію не так складно.

– Що б ти хотів сказати вболівальникам?
– Ми постараємося радувати вболівальників результатом і чекаємо від них підтримки! Якщо вона буде такою, як минулого року, то це вже добре. А якщо глядачів буде ще більше, то це зовсім чудово. Ми маємо намір виправдати довіру чернігівських уболівальників, адже команда грає для них.

Прес-служба ФК Чернігів

 

детальніше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*