ПОРОХНЯ І САМОЙЛЕНКО ПІДПИСАЛИ КОНТРАКТИ З ФК ЧЕРНІГІВ

09 Липня, 2021

ПОРОХНЯ І САМОЙЛЕНКО ПІДПИСАЛИ КОНТРАКТИ З ФК ЧЕРНІГІВ

 

ФК Чернігів поповнили два нових футболіста – півзахисник Андрій Порохня і крайній захисник Ігор Самойленко.

 

 

 

24-річний Андрій Порохня раніше захищав кольори Оболоні (Київ), Арсеналу (Біла Церква), Інгульця (Петрове), Авангарду (Корюківка) і ФК Кудрівка (Чернігівська область). 20-річний Ігор Самойленко перейшов в наш клуб з Десни U-21 (Чернігів).

Валерій Чорний, головний тренер ФК Чернігів:
– Ми взяли двох хлопців, з якими давно знайомі. Андрій Порохня працював зі мною в іншому клубі близько трьох років, прекрасно знає мої вимоги. Він пройшов школу кількох команд майстрів, тому я думаю, що Порохня стане хорошим підсиленням. За Ігорем Самойленком ми стежили близько року, він був одним з лідерів Десни U-21. Ігор володіє хорошими швидкісними даними, здатний грати на обох флангах. Його універсальність теж може допомогти команді.

Очікуємо від обох новачків хорошої гри, гідної конкуренції, чекаємо, що вони додадуть свіжості і амбіцій команді. Просто так ми б не стали запрошувати їх в ФК Чернігів – клуб розраховує на обох як на гравців основного складу. Самойленко вже давно тренувався з нами, тому повністю адаптувався в команді. У Порохні теж не буде з цим ніяких проблем – він знає принципи, за якими я будую команду і знайомий з багатьма хлопцями.

Андрій Порохня, гравець ФК Чернігів:
– Зараз у мене тільки позитивні емоції. Я знаю багатьох гравців, мене відмінно прийняли в колективі. Давно чули про ФК Чернігів, тут хороша дитяча школа, є все, що потрібно для футболу. Клуб дійсно розвивається, я бачу тут велику перспективу. Друга ліга – не межа, з часом можна буде рухатися далі. На цьому рівні немає суперників, яких неможливо обіграти. Хочеться, щоб вболівальники підтримали команду. Ми будемо грати для них, віддамо всі сили. Сподіваюся, наш футбол їм сподобається!

Ігор Самойленко, гравець ФК Чернігів:
– Я дуже радий, що перейшов в ФК Чернігів. Раніше я виступав за Десну U-21 і по зборах зрозумів, що рівень тут набагато вищий, футбол швидший, якісніший. Мені дуже подобається, що команда завжди грає в пас. Я почав спостерігати за ФК Чернігів в кінці минулого сезону, звернув увагу, що у команди покращилися результати, є привабливий малюнок гри. Буду радий бачити вболівальників ФК Чернігів на трибунах і грати для них!

 

Прес-служба ФК Чернігів

 

детальніше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*