ОБОЛОНЬ – ФК ЧЕРНІГІВ: ЦІКАВІ ФАКТИ

031 Жовтня, 2022

Пропонуємо вашій увазі добірку найбільш цікавих статистичних фактів про ФК Чернігів за підсумками мату 10-го туру VBET UA Першої ліги з Оболонню (1:3).

1. Вперше в історії очних зустрічей ФК Чернігів та Оболоні перемога залишилася за господарями поля. Також вперше було забито більше одного м’яча і голи на свій рахунок записали обидві команди.

2. Перервалася безпрограшна серія ФК Чернігів у виїзних матчах VBET UA Першої ліги.

3. Дмитро Кулик відзначився забитим м’ячем у другому матчі поспіль – це перше подібне досягнення гравця ФК Чернігів у VBET UA Першій лізі і друге в професійній історії клубу. До Кулика таке вдавалося тільки Вячеславу Койдану в рамках VBET UA Другої ліги сезону 2020/21 в поєдинках з Ужгородом та Нивою.

4. Матч з Оболонню став найрезультативнішим для ФК Чернігів у VBET UA Першій лізі (чотири забиті м’ячі).

5. ФК Чернігів вперше програв матч VBET UA Першої ліги з хоча б одним забитим м’ячем – в 10-му турі перервалася традиція, згідно з якою в разі принаймні одного гола у ворота суперників «тигри» не програвали за підсумками зустрічі в другому за значимістю дивізіоні.

6. Валерій Чорний провів 35-й матч в якості головного тренера в змаганнях ПФЛ.

7. Едуард Галстян вперше за час виступів у складі ФК Чернігів вийшов на поле з перших хвилин, провівши повний матч.

8. Андрій Лакеєнко отримав перше попередження у VBET UA Першій лізі.