МИКОЛА СИНИЦЯ: «МИ НЕ ДАРМА 19 РОКІВ РОЗВИВАЛИ ФУТБОЛ У РІДНОМУ МІСТІ»

012 Серпня, 2022

МИКОЛА СИНИЦЯ: «МИ НЕ ДАРМА 19 РОКІВ РОЗВИВАЛИ ФУТБОЛ У РІДНОМУ МІСТІ»

Генеральний директор ФК Чернігів Микола Синиця прокоментував підвищення команди в класі – в сезоні 2022/23 «тигри» виступлять у Першій лізі.

– Емоції від підвищення в класі виключно позитивні. Ми вже трошки до цього готувалися, так як були і розмови, а потім послідувала пропозиція вiд ПФЛ. Для мене як для керівника несподіванок не було, але зі спортивної точки зору це величезний крок вперед, адже ще два роки тому ми грали в аматорах, а тут залишився крок до Прем’єр-ліги. Звичайно, про еліту говорити рано, але ми вже в Першій лізі, а це передостання сходинка українського футболу перед вершиною. Ми не дарма 19 років розвивали футбол в рідному місті, ось і послідувала винагорода. Поки моральна – є можливість бачити чернігівських хлопців на такому рівні, може, їх помітять, вони зможуть зробити крок ще вище. Заради цього і працюємо.

Наскільки несподівано? Чесно кажучи, було навіть очікувано. Бачачи, що, на жаль, відбувається з клубами через війну – хтось призупинив діяльність, когось стали запрошувати, хто і не претендував, думки про Першу лігу виникали. Наш клуб досить амбітний і стабільний, а в цієї ситуації саме стабільність ключовий фактор, тому і подивилися в нашу сторону – ПФЛ потрібна стабільна команда. Нехай навіть і без претензій на підвищення через рік, але ми саме стабільний і серйозний учасник.

Ми однозначно будемо продовжувати ту ж політику – тільки чернігівські футболісти, тільки розвиток чернігівського футболу. На жаль, зараз немає ФК Десна і ми єдиний професійний клуб області. Ми будемо продовжувати нашу справу, давати шанс місцевим хлопцям. Це в тому числі і заради вболівальників. Чернігів – невелике місто, тому наші фани стежать за своїми друзями і знайомими, у них повинна бути така можливість. Дякуємо уболівальникам за підтримку! На жаль, матчі будуть проходити без глядачів, але ми запрошуємо всіх до телеекранів, і, можливо, анонсуємо кілька нових цікавих активностей для наших глядачів.

Прес-служба ФК Чернiгiв

 

 

детальніше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*