МЕНТЕЙ: «ПРИЄМНО, ЩО НАШ КЛУБ З МІСЦЕВИХ ХЛОПЦІВ НА РІВНИХ ГРАЄ З ТАКИМ СУПЕРНИКОМ»

011 Вересня, 2022

МЕНТЕЙ: «ПРИЄМНО, ЩО НАШ КЛУБ З МІСЦЕВИХ ХЛОПЦІВ НА РІВНИХ ГРАЄ З ТАКИМ СУПЕРНИКОМ»

Капітан ФК Чернігів Віталій Ментей прокоментував поразку від Оболоні (0:1) в 3-му турі Першої ліги

– Прикро, що ми поступилися в такій боротьбі, такому потужному супернику як Оболонь, з таким рахунком. Ще й як – на дев’яностій хвилині, через пенальті. Для мене він був сумнівним, будемо дивитися, переглядати цей момент. Прикро саме через це.

– Ви були поблизу в той момент (з призначенням пенальті – прим.) – що ви бачили?
– Я не можу на сто відсотків трактувати цей момент, чи був там стовідсотковий контакт. Але я вважаю, що на дев’яностій хвилині, в такій спекотній боротьбі не ставляться пенальті. Якщо відвертий фол – то так, окей, але я вважаю, що потрібно було дати продовжити гру далі.

– Чим гра запам’ятається з позитивної точки зору? Що виходило, що не виходило?
– Для мене як для капітана команди дуже приємно, що наш клуб, що складається тільки з місцевих хлопців, з чернігівців грає на рівних з суперником, який можна сказати, направляється в Прем’єр-лігу. Це стовідсоткове зростання, за це у мене гордість – я капітан цієї команди, старший за віком гравець, веду хлопців, може бути, до якогось тріумфу.

Сьогоднішня гра на сто відсотків показала, що ми можемо гідно представляти наше місто і свої прізвища на футболках з такими командами і взагалі в Першій лізі. Перше серйозне випробування, назвемо його Оболонь, команда склала.

Прес-служба ФК Чернігів

тик ток

 

детальніше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*