МАКСИМ СЕРДЮК: «УСЕ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД НАС»

06 Травня, 2023

МАКСИМ СЕРДЮК: «УСЕ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД НАС»

Півзахисник ФК Чернігів Максим Сердюк поділився очікуваннями від гри з ФСК Маріуполь в 5-му турі весняної частини VBET UA Першої.

– Чи тисне додатково таке становище в турнірній таблиці? Відразу три команди мають порівну очок і буде дуже напружена кінцівка.
– Я вважаю, що в цій ситуації все залежить від нас, ніякого тиску немає. Навпаки, дуже цікаво у нас виходить, що в першій частині боролися за вихід у чемпіонську групу, але на жаль, трошки не вистачило, а зараз будемо боротися до останнього туру за перше місто в нашій групі. Сподіваюсь, в цей раз у нас все вийде, все для цього зробимо, що від нас залежить.

– ФСК Маріуполь хоч і йде внизу, але здатний доставити проблем. Як ти можеш оцінити цю команду?
– Це хороша команда, яка намагається грати у футбол, про ніяку недооцінку мови не може бути. Перша гра все показала – легко з ними не буде. Їм вже немає що втрачати, ми їх поважаємо, але їдемо тільки за перемогою.

– Чи змінився на твій погляд суперник у порівнянні з попередньою грою?
– Я вважаю, що команда не змінилась, грає в такий саме футбол. Буде цікава зустріч.

– Наскільки складно буде показувати свій футбол на важкому полі? Що думаєш з цього приводу?
– Поле для всіх однакове. Так, на важкому полі нам будете важче грати у свій футбол, але я вважаю, що це не проблема, треба виходити і показувати свою гру, все залежить від нас.

Пресслужба ФК Чернігів

 

 

детальніше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*