МАКСИМ СЕРДЮК: «МАТЧ З ОБОЛОННЮ – ГАРНЕ ВИПРОБУВАННЯ ДЛЯ НАС»

09 Вересня, 2022

МАКСИМ СЕРДЮК: «МАТЧ З ОБОЛОННЮ – ГАРНЕ ВИПРОБУВАННЯ ДЛЯ НАС»

Гравець ФК Чернігів Максим Сердюк поділився очікуваннями від зустрічі з київською Оболонню в 3-му турі Першої ліги.

– За підсумками матчу зі Скоруком, вболівальники визнали тебе кращим гравцем зустрічі. Як на це відреагував?
– У першу чергу дякую ЗСУ за те, що ми можемо займатися улюбленою справою, грати в футбол, ще й в рідному місті. Хотів би подякувати всім уболівальникам за оцінку моєї гри. Звичайно, приємно, але це результат гри всієї команди. Мене таке визнання налаштовує ще більше працювати над собою, покращувати якість гри, тренуватися ще старанніше.

– Перша ліга особисто тебе здивувала?
– Звичайно, Перша ліга – інший рівень. Але по одній грі судити не можна, треба зіграти хоча пару матчів. Так, тут швидше темп, швидше ходить м’яч, але це одна гра, та й суперник також піднявся з Другої ліги. Зараз буде три дуже хороших випробування, будемо себе проявляти, всі суперники претендують на вихід в Прем’єр-лігу. Для кожного це виклик, адже у нас молода команда.

– ФК Чернігів не раз грав з Оболонню в товариських матчах, в тому числі і під час крайніх зборів. Що помітив?
– Оболонь – дуже хороша, сильна команда, але ми нікого не боїмося, будемо грати на перемогу. Все залежить від нас. У них щороку стоїть мета вийти в Прем’єр-лігу, але що ж, будемо заважати це зробити (посміхається).

– Як проходить підготовка до майбутньої гри?
– У нас інтенсивні тренування. Незважаючи на те, що матч з Гірником-Спорт не відбувся, ми знаходимося в тонусі, в хорошій формі підходимо до гри. Все буде залежати від нашого настрою, від бажання.

– Чи дивився перші матчі Оболоні в Першій лізі?
– Ми розбирали Оболонь на теорії. Як я вже говорив, це хороша команда, там навчені футболісти, це хороше випробування для нас. Кожен на своїй позиції придивився до суперників, на полі все буде видно.

– Чого очікуєш від матчу?
– Все буде залежати від настрою нашої команди, від бажання. Якщо ми будемо заряджені, як завжди, то просто киянам не буде. Плюс ми граємо вдома, для своїх уболівальників, за наше рідне місто. Постараємося не підвести.

– Що б хотів сказати уболівальникам?
– Хотів би подякувати тим, хто дивиться матчі і вболіває за нас, нам приємно, ми відчуваємо їх підтримку кожного. Розповідайте про нас знайомим, вболівайте за нас і далі, нехай глядачів стане ще більше!

Прес-служба ФК Чернігів

 
 

детальніше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*