МАКАРЕНКО: «МИ ПОВИННІ ДОБРЕ ПІДГОТУВАТИСЯ ДО СТАРТУ ДРУГОЇ ЛІГИ»

09 Липня, 2021

МАКАРЕНКО: «МИ ПОВИННІ ДОБРЕ ПІДГОТУВАТИСЯ ДО СТАРТУ ДРУГОЇ ЛІГИ»

 

Гравець ФК Чернігів Андрій Макаренко поділився враженнями від старту передсезонної підготовки команди і товариському матчі з ФК Оболонь, що відбувся на базі київського клубу в Бучі (0:2)

 

 

– Команда тільки що вийшла з відпустки і знаходиться під навантаженнями. Наскільки важко грати на даному етапі підготовки?
– Чесно кажучи, в даний момент гралося важко – поки ми провели тільки два тренування і на третій день зіграли товариський матч. Але я думаю, що завдяки тренерському штабу ми повинні добре підготуватися до старту Другої ліги і показати результат.

– Треба сказати, що і ФК Оболонь є більш сильним і досвідченим суперником.
– Так, цей клуб представляє Першу лігу, знаходиться на сходинку вище, ніж ми. Але це і добре – потрібно прагнути до таких команд, намагатися нав’язувати їм свій футбол.

– У ФК Чернігів було кілька непоганих гольових моментів по ходу зустрічі, чи немає розчарування, що не вдалося їх реалізувати?
– Звичайно, деяке розчарування є, я теж міг забити в кінці. Можливо, трохи не вистачило майстерності. Але тренерський штаб і працює з нами для того, щоб ця майстерність з’явилася.

– На що тренерський штаб звертав увагу перед грою?
– Перед нами було поставлено завдання набрати фізичні кондиції – тому кожен і зіграв по 45 хвилин. Крім того, потрібно було виконувати ігрову дисципліну, дотримуватися тих принципів, які ми проповідуємо.

– Зараз є унікальна можливість звернутися до вболівальників ФК Чернігів.
– Приходьте на Чернігів-Арену, вболівайте за нас, а ми будемо намагатися показувати красивий і видовищний футбол!

Прес-служба ФК Чернігів

 

детальніше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*