ЛАЗАРЕНКО: «ВСЯ КОМАНДА РОЗУМІЄ, ЩО ПОТРІБНО РОБИТИ»

07 Серпня, 2021

ЛАЗАРЕНКО: «ВСЯ КОМАНДА РОЗУМІЄ, ЩО ПОТРІБНО РОБИТИ»

 

Гравець ФК Чернігів Богдан Лазаренко – про підготовку до матчу з київським Рубіконом, який пройде в рамках 3-го туру Другої ліги.

 

 

– Перед матчем з Рубіконом була двотижнева пауза. Як команда готувалася до цієї гри?
– Підготовка пройшла в звичайному режимі. Ми зіграли хороший спаринг з київською Оболонню, який за своїми характеристиками був анітрохи не менш інтенсивним, ніж офіційний матч. До того ж Оболонь – команда Першої ліги, для нас це теж корисний досвід. Через паузу у нас було трохи більше часу для розбору суперника, тренерський штаб довів до нас всю наявну інформацію. Що стосується тренувань, то ми отримали хороше навантаження, впевнений, що з «фізики» будемо виглядати добре.

– Що відомо про Рубікону?
– Це молода команда, в якій грають непогані хлопці. Чимось Рубікон, я думаю, буде схожий на МФА. Вони зіграли вже два матчі, а вдома будуть налаштовані взяти очки. Для нас це буде важкий матч, але у всіх хлопців теж є мотивація реабілітуватися за поразку в 1-му турі, тому вся команда розуміє, що потрібно робити.

– Рік тому ФК Чернігів вже грав з Рубіконом на старті сезону.
– Зараз там зовсім інша команда. Вважаю, що минулого року вона була набагато серйознішою. Але не можна забувати про те, що не повинно бути ніякої самовпевненості. Головне в кожній грі – самовіддача, виконання тренерської установки. Якщо ми зможемо здійснити все задумане, перенести на поле те, що від нас просить головний тренер, додати «мужицького» футболу, «перекусити» безгольову серію, то все вийде. Ми повинні показати, що вже пограли на цьому рівні і знаємо, як поводитися. Якщо все піде як треба, то ми знесемо цього суперника.

– Що б хотілося сказати вболівальникам?
– Підтримуйте нас, дивіться ігри. На жаль, зараз ми граємо не вдома, але наступний тур вже приймаємо у себе. Приходьте, підтримуйте нас, як в останніх іграх минулого сезону. Нам дуже приємно відчувати вашу підтримку! І, звичайно, тільки перемог всім нам!

Прес-служба ФК Чернігів

 

детальніше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*