ЛАКЕЄНКО: «ВИЙДЕМО НА ПОЛЕ ТІЛЬКИ ЗА ТРЬОМА ОЧКАМИ»

06 Жовтня, 2022

ЛАКЕЄНКО: «ВИЙДЕМО НА ПОЛЕ ТІЛЬКИ ЗА ТРЬОМА ОЧКАМИ»

Захисник ФК Чернігів Андрій Лакеєнко поділився очікуваннями від майбутньої домашньої гри з Кременем в 7-му турі Першої ліги.

– Після матчу з СК Полтава тебе включили в збірну туру. Як на це відреагував?
– Було приємно, адже це сталося вперше, раніше ніколи не потрапляв до символічної збірної. Добре, що стежать за нашими іграми і відзначають тих, хто на їх погляд відзначився.

– Що можеш сказати про рівень Першої ліги?
– Все стало швидше. Треба більше думати, тут більше боротьби, потрібно діяти агресивніше. Звичайно, команди більш майстерні, відповідальність вище.

– Як тобі гра з Полтавою? Оборона була постійно в напрузі, матч пройшов майже без центру поля.
– Була хороша, цікава для глядачів гра. Атака на атаку, моменти і у нас і Полтави, будь-хто міг забити вирішальний гол і перемогти. Зіграли проти хорошої і міцної команди, яка біжить, має бажання. Їхали за перемогою, але, на жаль, тільки нічия. Тепер ще одна полтавська команда, гра цього разу раніше, але підготовці нічого не змінилося, як цикл був, так і залишився.

– Чому, на твій погляд, поки не вдається перемогти вдома?
– Гарне запитання. Може, десь нам не щастить. Але з трьох домашніх матчів три були з лідерами. У грі з Оболонню прикрий пенальті в кінці, а ЛНЗ нас просто переграв. Зі Скоруком пропустили дурний гол, там нічия. Але будемо грати на перемогу з Кременем, вийдемо на поле тільки за трьома очками.

– Що знаєш про суперника?
– У Кременя зібралася молода команда, яка намагається саме грати в футбол. Там є непогані виконавці, до яких треба бути уважними. Суперник хороший, бойовий. Бачив їхні матчі з Гірником-Спорт, з Оболонню.

– Чого очікуєш від матчу, що буде головним для переможного результату?
– Головне – не програти боротьбу, мати величезне бажання, настрій на перемогу, виконати всі настанови головного тренера. Ми будемо грати тільки на перемогу.

Прес-служба ФК Чернігів

 

детальніше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*