КАРПАТИ ГАЛИЧ – ФК ЧЕРНІГІВ: ГОЛОВНЕ ПРО МАТЧ

0Вересень 25, 2021

26 вересня ФК Чернігів проведе виїзний матч з командою Карпати Галич. Пропонуємо вашій увазі основну статистичну інформацію про майбутню гру.

ІСТОРІЯ ПРОТИСТОЯНЬ

Перший очний матч був зіграний 20 березня 2021 року на Чернігів-Арені. Гості відкрили рахунок на 33-й хвилині зусиллями Вадима Семчука, а в компенсований до першого тайму час точного удару завдав чернігівець Дмитро Мироненко. Рівність на табло трималася аж до кінця другої половини гри, але два голи Ігоря Худоб’яка принесли перемогу команді Романа Гнатива.

Друга гра пройшла в 26-му турі Другої ліги – це був заключна зустріч сезону для обох команд. Як і в першому випадку, вперед вийшли галицькі футболісти – пенальті реалізував Роман Лебідь. «Тигри» зрівняли рахунок завдяки голу Анатолія Кохановського на 73-й хвилині, але шість хвилин потому господарі поля знову вирвалися в лідери в результаті м’яча Назара Вербного.

МАТЧІ

20.03.2021. Чемпіонат України. 13-й тур
Чернігів-Арена (Чернігів)

ФК Чернігів – Карпати Галич – 1:3 (1:1)
Голи: Мироненко (45 + 1) – Семчук (33), Худоб’як (87, 90 + 1)
Попередження: немає – Хомченко (30)
Вилучення: немає

11.06.2021. Чемпіонат України. 26-й тур
Стадіон «Енергетик» (Бурштин)

Карпати Галич – ФК Чернігів2:1 (1:0)
Голи: Лебідь (11, пен.), Вербний (79) – Кохановський (73)
Попередження: Вічижанін (44), Вербний (63), Мердєєв (89) – Лазаренко (59), Бибік (74)

ПРОТИСТОЯННЯ ТРЕНЕРІВ

Валерій Чорний – Карлос Інарехос: раніше їхні команди не грали між собою

ФАКТИ

1. В обох очних матчах між ФК Чернігів та Карпатами Галич переможцем ставала команда, яка забила перший м’яч у грі. При цьому в кожному з таймів забивався хоча б один гол.
  2. Гравець ФК Чернігів Анатолій Кохановський забивав гол через хвилину після виходу на заміну в 26-му турі – це найшвидший м’яч після появи на полі в історії особистих зустрічей. На рахунку Кохановського – два голи в сезоні 2020/21, при цьому забиті вони – в першому і останньому турах.
  3. Найкращим бомбардиром в історії протистоянь команд є Ігор Худоб’як – на його рахунку два м’ячі. Примітно, що в обох зустрічах він виходив на заміну на 73-й хвилині. У другому поєдинку він оформив дубль через 17 хвилин після виходу на заміну, причому між двома м’ячами пройшло чотири хвилини. По голу забили чернігівці Дмитро Мироненко та Анатолій Кохановський, а також галичани Назар Вербний та Вадим Семчук. Поліпшити свій результат в найближчому матчі має можливість тільки Мироненко.
  4. Вперше проти Карпат Галич не зіграють Богдан Лазаренко, Анатолій Романченко та Анатолій Кохановський. Перші двоє відбувають дискваліфікацію, а Кохановський – відновлюється після травми.
  5. У матчах ФК Чернігів і Карпат Галич ще жодного разу не траплялося вилучень. При цьому в грі 13-го туру минулого сезону гравці ФК Чернігів не отримали жодної жовтої картки.
  6. Головний тренер ФК Чернігів Валерій Чорний вперше проведе матч проти команди, яку очолює іноземний фахівець.
  7. Вдруге поспіль ФК Чернігів та Карпати Галич підходять до очної зустрічі з однаковою дистанцією в турнірній таблиці – п’ять місць.
  8. Майбутній матч 10-го туру Другої ліги стане третім поєдинком ФК Чернігів і галицьких Карпат в рамках календарного року.

АРБІТРИ

Призначення: Василь Файда (головний арбітр, Львів), Володимир Оніщук (асистент головного арбітра, Житомир), Марина Матковська (асистентка головного арбітра, Хмельницький), Анастасія Романюк (четвертий арбітр, Івано-Франківськ), Микола Левко (інспектор/делегат УАФ,

Раніше на матчах між ФК Чернігів та Карпатами Галич працював асистент головного арбітра Володимир Оніщук. Крім того, він обслуговував зустріч «тигрів» з Ужгородом.

23.10.2020. Чемпіонат України 2020/21. 8-й тур
Ужгород – ФК Чернігів1:1

20.03.2021. Чемпіонат України 2020/21. 13-й тур
ФК Чернігів – Карпати Галич – 1:3

В якості четвертого арбітра Василь Файда працював на матчі 3-го туру сезону 2020/21 з львівськими Карпатами. Крім того, він був головним суддею зустрічі Vbet Кубка України з Чайкою (Петропавлівська Борщагівка). У тому матчі він показав жовті картки чернігівцям Олексію Зенченку, Богдану Литвиненку та Артуру Бибику, а також гравцям суперників Кузнецову, Довгому, Малишкіну, Мосіюку та Феррейрі. Крім того, він призначив пенальті у ворота Чайки, який не був реалізований Максимом Чаусом.

19.09.2020. Чемпіонат України 2020/21. 3-й тур
Карпати (Львів) – ФК Чернігів4:1

18.08.2021. Vbet Кубок України. II попередній раунд
Чайка (Петропавлівська Борщагівка) – ФК Чернігів1:1 (3:5 – пен.)

Марина Матковська була четвертим арбітром в матчі 15-го туру сезону 2020/21 з Епіцентром.

26.05.2021. Чемпіонат України 2020/21. 15-й тур
Епіцентр (Дунаївці) – ФК Чернігів2:0

Підсумковий баланс: 5 матчів, 1 перемога ФК Чернігів, 1 нічия, 3 поразки. Різниця м’ячів – 4:11