JAKO – ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ФК ЧЕРНІГІВ

06 Квітня, 2023

JAKO – ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ФК ЧЕРНІГІВ

Компанія JAKO стала технічним партнером ФК Чернігів. З другої половини сезону 2022/23 «тигри» виступатимуть в екіпіровці даного німецького бренду.

 

 

ФК Чернігів вів пошуки нового технічного партнера, розглядав різні варіанти і мав переговори з багатьма постачальниками. Головними критеріями були висока якість продукції і те, що потенційний партнер не працює в країні-агресорі.

Валентин Бруньов, засновник ТОВ «ІППОН-шифт», представник JAKO в Україні:
– JAKO і ФК Чернігів стали партнерами, у нас хороші враження і від цього факту, і від роботи з клубом, нам вдалося дуже швидко вирішити всі питання. За час бойових дій сильно дісталося клубній інфраструктурі, але сьогодні ФК Чернігів є флагманом регіону, сподіваємося, що незабаром будемо разом боротися за вихід в Прем’єр-лігу. Важко розраховувати на грандіозний успіх відразу, але команда фахівців і команда гравців ФК Чернігів надихає на те, що досягнення будуть.

Ми плануємо створення і розвиток сучасного клубного фаш-шопу, просування ідеології футболу в Чернігівській області. Докладемо всіх маркетингових зусиль, щоб це було успішним. Також ми хочемо інтегруватися в дитячий футбол, наприклад, проводити турнір серед команд півночі України на базі ФК Чернігів. Ми відчуваємо потенціал. Дай Бог, щоб якомога швидше була перемога над ворогом, настав мир і ми спільними зусиллями продовжили розвивати спорт і зокрема футбол.

Микола Синиця, генеральний директор ФК Чернігів:
– Ми задоволені угодою про партнерство з JAKO, у цієї компанії дуже хороші умови співпраці і сервісу. Переговори велися з різними постачальниками, але ми зупинили вибір саме на JAKO – нас дуже приємно здивували якістю екіпірування і умовами роботи, здорово бачити таке не тільки у воєнний час, але і загалом. Наш клуб впевнений у успішній співпраці, будемо разом рухатися до нових перемог чернігівського футболу!

ДОВІДКА

JAKO AG (вимовляється як Яко) – німецький виробник спортивної екіпіровки та інвентарю. Компанія заснована 1 листопада 1989 року Руді Шпрюгелем. Бренд широко представлений у професійному футболі – компанія співпрацює з багатьма клубами та збірними, зокрема з таким грандом як Штутгарт (Німеччина).

Прес-служба ФК Чернігів

 

детальніше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*