ГАЛСТЯН: «СЕКРЕТ УСПІХУ – ДИСЦИПЛІНА І КОНЦЕНТРАЦІЯ»

011 Вересня, 2025

ГАЛСТЯН: «СЕКРЕТ УСПІХУ – ДИСЦИПЛІНА І КОНЦЕНТРАЦІЯ»

Захисник ФК Чернігів Едуард Галстян поділився своїми очікуваннями от матчу з гостьового матчу з Буковиною (Чернівці) у 6-му турі VBET Першої ліги. 

– Дорога пройшла нормально, вже звикли до дальніх виїздів. Для нас це звична частина роботи. Головне, що приїхали вчасно й маємо час відновитись до завтрашньої гри.

Настрій у нас бойовий. Ми розуміємо, що легких матчів у Першій лізі немає, і тим більше проти Буковини, яка вдома завжди додає в агресії. Але ми готові – хочемо показати характер і зіграти так, щоб після гри не було соромно.

Буковина – команда, яка добре біжить уперед, швидко переходить з оборони в атаку. У них є підтримка трибун, і це також їхній козир. Для нас важливо не дати їм розігнатися й нав’язати свою гру.

Секрет успіху – дисципліна і концентрація. У захисті не можна допустити навіть дрібної помилки, бо суперник може використати шанс. А в атаці – реалізація моментів. Якщо зіграємо уважно всі 90 хвилин, тоді результат буде на нашому боці.

  • Матч Буковини та ФК Чернігів відбудеться 12 вересня о 15:00.
  • Пряма трансляція буде доступна на офіційному YouTube-каналі ПФЛ.

Пресслужба ФК Чернігів

 

детальніше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*