Захисник ФК Чернігів Едуард Галстян прокоментував домашню поразку проти Інгульця (1:2).
– Эдуарде, як загалом оціниш сьогоднішній результат? Рахунок по грі?
– Рахунок точно не по грі. Я вважаю, що в першому таймі обидва голи були абсолютно випадкові.
– Чого не вистачило для позитивного результату?
– Не вистачило концентрації, такої, яка була в другому таймі. Тому ми і отримали ці два м’ячі.
– Наскільки фінал Кубка України сьогодні дав про себе знати? Ще буквально в четвер виїхали зі Львову.
– Я вважаю, що це дуже дало про себе знати, так як були важкі ці дні. Звичайно, були й позитивні емоції, але якщо рахувати ще й те, що ми довго їхали, тільки вчора було одне тренування перед матчем, то фізична складова всіх гравців, всієї команди, якщо чесно, зараз не дуже. Але це ніяк не має впливати на нашу гру, ми повинні виходити та давати бій.
– Попереду важкі матчі проти Металіста, Металурга, що можеш сказати вболівальникам?
– Я хочу сказати, що якщо ми будемо грати, так як сьогодні у другому таймі, то ми обов’язково здобудемо ці залікові бали з будь-якою командою. І завдяки такій підтримці, яка сьогодні була, і завдяки тому, що на кожну гру, загалом, приходять люди, вболівають за нас – ми точно будемо отримувати позитивні результати.
Пресслужба ФК Чернігів
