ГАЛСТЯН: «ГОТОВИЙ ВІДДАТИ ДЛЯ ПЕРЕМОГИ ВСІ СИЛИ»

025 Листопада, 2022

ГАЛСТЯН: «ГОТОВИЙ ВІДДАТИ ДЛЯ ПЕРЕМОГИ ВСІ СИЛИ»

Захисник ФК Чернігів Едуард Галстян – про майбутню гру з ФК Кремінь в 14-му турі VBET UA Першої ліги.

 

 

 


– В останніх матчах ти часто виходиш на поле – як тобі рівень футболу, суперників?

– Якщо чесно, я розраховував, що рівень буде вище. VBET UA Друга ліга – вже топ, а дивізіоном вище має бути на голову сильніше. На ділі виявилося не зовсім так, можна грати. Не всі думали, що ми до останнього туру будемо мати шанси на першу четвірку. Але показуємо рівень, всі гранично мотивовані.

– Команді належить зіграти один з найважливіших матчів в історії – перемога забезпечить місце в чемпіонській четвірці. Чи міг ти перед сезоном уявити подібне?
– Ні, подібних думок не було. У тому, де ми зараз знаходимося, безумовно велика заслуга тренерського штабу. Наше ж завдання виходити на поле, викладатися на сто відсотків, звідси і прийде результат.

– Які у тебе самого думки напередодні матчу?
– У кожного футболіста перед такими важливими іграми є невеликий мандраж, але це приємне відчуття. На всіх лежить велика відповідальність, тому всі мотивовані тільки на перемогу. У нас немає права на помилку, тому ми віддамо всі сили заради цього матчу.

– ФК Чернігів проведе вже третю гру за тиждень. Наскільки складний такий графік?
– Особисто для мене це не так важко, тому як не можна сказати, що по ходу сезону я прямо постійно грав. Для хлопців, які відіграли багато це так, важче – все підсіли і морально, і фізично. Особисто я не сильно втомився, готовий віддати для перемоги всі сили, і навіть якщо їх вже не буде, то обов’язково знайдуться і я продовжу.

– Як змінилася підготовка до матчу, враховуючи особливості календаря?
– У нас зараз підготовка більше моральна, ніж фізична. Тренерський штаб налаштовує нас на те, що потрібно тримати необхідний тонус до кінця першої частини чемпіонату. Якщо так триватиме, то обов’язково буде і хороший результат.

– Як можеш охарактеризувати суперників?
– Молода, хороша, амбітна команда. Але я б не робив жодних висновків щодо першого матчу – зараз зовсім інша гра, дуже важлива для обох команд. Буде багато боротьби, всі викладуться, буде дуже цікаво. Обидві команди віддадуть всі сили для перемоги, я думаю, що все буде більше на характері. Звичайно, ми переглядали матчі Кременя, але не стежили, скільки у кого карток і так далі. Наша справа – налаштовуватися на гру і досягати результату. Якщо все зробимо правильно, то вийдемо на поле і все доведемо.

– Що на твій погляд стане головним для перемоги?
– У першу чергу те, як футболісти підійдуть до гри. Як я вже говорив, тут більше моральний, а не фізичний фактор. Повинні бути позитивні емоції, ми повинні вийти на поле з азартом, з бажанням довести все перш за все самим собі. Якщо все складеться, то позитивний для нас результат обов’язково буде.

 

Пресслужба ФК Чернігів

 
 

детальніше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*