ФК ГІРНИК-СПОРТ – ФК ЧЕРНІГІВ: ЦІКАВІ ФАКТИ

025 Листопада, 2022

Пропонуємо вашій увазі добірку найбільш цікавих статистичних фактів про ФК Чернігів за підсумками переможного матчу з ФК Гірник-Спорт (2:0) у перенесеній грі 2-го туру VBET UA Першої ліги.

1. ФК Чернігів здобув четверту перемогу у VBET UA Першій лізі і третю на виїзді.

2. За підсумками тринадцяти зіграних турів сезону 2022/23 всі гостьові перемоги в матчах VBET UA Першої ліги ФК Чернігів здобув з рахунком 2:0.

3. Мирослав Сердюк забив перший гол у складі ФК Чернігів і перший в турнірах під егідою ПФЛ.

4. Гол капітана ФК Чернігів Віталія Ментея став для нього першим у VBET UA Першій лізі.

5. Мирослав Сердюк та Олександр Ширай стали першими футболістами «тигрів», які перетнули позначку в 1000 зіграних хвилин у VBET UA Першій лізі. При цьому Сердюк забив свій перший гол саме на 1000-й хвилині.

6. Олександр Ширай зіграв шостий «сухий» матч за ФК Чернігів.

7. Анатолій Романченко вперше з 8 серпня 2021 року вийшов на заміну по ходу гри.