ФК ЧЕРНІГІВ – БУКОВИНА: ГОЛОВНЕ ПРО МАТЧ

0Вересень 17, 2021

18 вересня ФК Чернігів на своєму стадіоні прийме Буковину (Чернівці) в рамках 9-го туру Чемпіонату Другої ліги. Пропонуємо вашій увазі основну статистичну інформацію про майбутню гру.

ІСТОРІЯ ПРОТИСТОЯНЬ

У сезоні 2020/21 ФК Чернігів та Буковина зіграли два матчі. Поєдинок 7-го туру завершився з рахунком 2:2. Чернігівці вийшли вперед на 13-й хвилині в результаті автоголу Василя Гакмана, проте двічі пропустили ще до перерви – відзначилися Ігор Нагорний та Василь Палагнюк. На 74-й хвилині рівність на табло відновив Андрій Вересоцький.

Зустріч у відповідь у Чернігові відбулася 1 травня 2021 року. Рахунок був відкритий перед самою перервою зусиллями чернігівця Теймураза Мчедлішвілі, а на 52-й хвилині матчу голкіпер «тигрів» Олександр Ширай відбив пенальті у виконанні Бориса Орловського. Дві хвилини потому гості все-таки зуміли розпечатати ворота ФК Чернігів (Антон Калайтан), але точний удар Максима Сердюка в доданий час приніс перемогу нашій команді.

МАТЧІ

17.10.2020. Чемпіонат України. 7-й тур
Стадіон «Буковина» (Чернівці)

Буковина (Чернівці) – ФК Чернігів2:2 (2:1)
Голи: Нагорний (18), Палагнюк (35) – Гакман (13, а/г), Вересоцький (74)
Попередження: Орловський, Сахнюк, Нагорний – Мчедлішвілі, Борщ, Кривобороденко, Чаус, Вересоцький
Вилучення: немає – Ментей (67)

01.05.2021. Чемпіонат України. 20-й тур
Чернігів-Арена (Чернігів)

ФК Чернігів – Буковина (Чернівці) – 2:1 (1:0)
Голи: Мчедлішвілі (43), Сердюк (90) – Калайтан (54)
Попередження: Бибік (34) – Орнат (36), Калайтан (45), Рябий (80), Боровець (89)
Вилучення: немає – Орнат (48, друге попередження)
Незабитий пенальті: Орловський (52)

ПРОТИСТОЯННЯ ТРЕНЕРІВ

Валерій Чорний – Євген Коваленко: 1 матч, 1 перемога Валерія Чорного. Різниця м’ячів – 2:1.

ФАКТИ

1. Буковина – перша команда Другої ліги, з якою ФК Чернігів зіграв унічию. Перший мирний результат зустрічі у «тигрів» стався після двох перемог і двох поразок.
  2. В обох очних зустрічах арбітри вилучали з поля гравців гостьових команд – 17 жовтня 2020 року пряму червону картку через чотири хвилини після виходу на заміну отримав чернігівець Віталій Ментей, а в матчі-відповіді ця доля спіткала футболіста Буковини Артура Орната (друге попередження з інтервалом в 12 хвилин).
  3. Буковина – один з трьох суперників, яким протягом сезону 2020/21 ФК Чернігів не програвав. Два інших – київська Оболонь-2 (0:0, 1:1) та луцька Волинь-2 (1:0, 1:0).
  4. У першому матчі сезону 2020/21 з Буковиною (2:2) рахунок своїм голам у Другій лізі відкрив Андрій Вересоцький – цей м’яч залишається для нього єдиним на професійному рівні.
  5. Номінальний захисник Анатолій Романченко захищав ворота ФК Чернігів у гостьовому поєдинку з Буковиною (2:2).
  6. У повторній грі з Буковиною (1 травня 2021 року) першу перемогу в якості головного тренера ФК Чернігів здобув Валерій Чорний. Для цього досягнення фахівцеві знадобилося два матчі. Даний успіх також став для нього першим в якості наставника професійного клубу.
  7. У матчах ФК Чернігів та Буковини завжди забивають 77-ті номери команд – у складі “тигрів” один м “яч на рахунку Максима Сердюка, а у чернівчан відзначався Василь Палагнюк.
  8. 14 футболістів брали участь у всіх очних поєдинках: Анатолій Романченко, Андрій Вересоцький, Максим Чаус, Дмитро Борщ, Артур Бибик, Максим Сердюк, Віталій Ментей, Андрій Макаренко, Анатолій Кохановський, Теймураз Мчедлішвілі (всі – ФК Чернігів), Борис Орловський, Максим Боровець, Денис Дана серія точно перерветься у Кохановського, Мчедлішвілі і Боровця – перший відновлюється після травми, а двоє останніх покинули свої команди.
  9. Ще жодного разу в історії очних зустрічей воротарі не проводили більше однієї гри поспіль. У сезоні 2020/21 ворота ФК Чернігів захищали Анатолій Романченко та Олександр Ширай, а у складі Буковини зіграли Ігор Фіяло та Іван Пономаренко.
  10. Матч 9-го туру стане першим очним поєдинком у присутності глядачів. У сезоні 2020/21 обидві гри пройшли при порожніх трибунах у зв’язку з карантинними обмеженнями.

АРБІТРИ

Ніхто з бригади арбітрів у складі Сергія Дубиківського (Київ), його асистенток Анастасії Резнік (Київська область) та Ірини Голіяк (Миколаївська область), четвертого арбітра Ігоря Сташука (Чернігів) та інспектора/делегата УАФ Ігоря Сидорука раніше не працював на матчах між ФК Чернігів і Буковиною.

Анастасія Резнік була асистенткою головного арбітра в матчі ФК Чернігів один раз – зустріч завершилася поразкою нашої команди.

23.05.2021. Чемпіонат України. 23-й тур
Поділля (Хмельницький) – ФК Чернігів1:0

Ігор Сташук працював в якості четвертого арбітра відразу на чотирьох матчах за участю ФК Чернігів. «Тигри» в цих іграх жодного разу не перемагали – зафіксовано дві нічиїх і дві поразки.

ФК Чернігів – Альянс (Липова Долина) – 1:5

Ігор Сидорук інспектував шість зустрічей за участю нашої команди. ФК Чернігів здобув одну перемогу в основний час, одну – в серії пенальті і тричі поступився.

18.08.2021. Vbet Кубок України 2021/22. II попередній етап
Чайка (Петропавлівська Борщагівка) – ФК Чернігів1:1 (3:5 – пен.)

Підсумковий баланс: 11 матчів, 1 перемога ФК Чернігів, 4 нічиїх, 6 поразок. Різниця м’ячів – 8:17