ФК ЧЕРНІГІВ – ПРО СИТУАЦІЮ З МАТЧЕМ ПРОТИ ФК ГІРНИК-СПОРТ

04 Вересня, 2022

ФК ЧЕРНІГІВ – ПРО СИТУАЦІЮ З МАТЧЕМ ПРОТИ ФК ГІРНИК-СПОРТ

ФК Чернігів вважає за потрібне дати перші офіційні роз’яснення про ситуацію, що склалася зі скасуванням матчу 2-го туру Першої ліги, в якому наша команда повинна була в гостях зіграти з ФК Гірник-Спорт (Горішні Плавні).

Починаючи з понеділка, 29 серпня, ФК Чернігів кожен день в усній формі отримував запевнення представників ФК Гірник-Спорт про те, що матч відбудеться за календарем (в тому числі, що дозвіл Полтавської ОВА, необхідний для проведення матчу, обов’язково буде отримано). Аж до п’ятниці, 2 вересня, наша команда готувалася до виїзної зустрічі в штатному режимі та вже замовила автобус і готель.

О 15:30 2 вересня від представників ФК Гірник-Спорт в усній формі була отримана інформація про те, що Полтавська ОВА не дала дозвіл на проведення матчу 2-го туру Першої ліги між ФК Гірник-Спорт і ФК Чернігів, також в усній формі послідувало прохання про перенесення матчу.

Зі свого боку, ФК Чернігів не був згоден на зміну дати проведення матчу, але готовий був зіграти матч 2-го туру 4 вересня в будь-якому місті і на будь-якому стадіонi відповідно до календаря змагань Професіональної футбольної ліги (ПФЛ). Нами також було запропоновано провести зустріч в Чернігові та допомогти ФК Гірник-Спорт з розміщенням в готелях міста. При цьому ФК Чернігів оперативно отримав дозвіл Чернігівської ОВА на проведення зустрічі, підготував стадіон, погодив проведення матчу з усіма службами, які повинні бути задіяні. На дану пропозицію ФК Гірник-Спорт в усній формі відповів відмовою.

Жодних листів чи іншої письмової інформації від ФК Гірник-Спорт ми не отримали навіть станом на 4 вересня. Єдиним офіційним документом, який отримав ФК Чернігів, є лист з ПФЛ про те, що матч 2-го туру Першої ліги між ФК Гірник-Спорт і ФК Чернігів, запланований на 4 вересня 2022 року, не відбудеться.

ФК Чернігів сподівається на справедливе рішення ПФЛ щодо ситуації зі скасуванням матчу 2-го туру з ФК Гірник-Спорт та ФК Чернігів.

 

 

детальніше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*