ФК ЧЕРНІГІВ – ФК ОБОЛОНЬ: ЦІКАВІ ФАКТИ

012 Вересня, 2022

ФК ЧЕРНІГІВ – ФК ОБОЛОНЬ: ЦІКАВІ ФАКТИ

Пропонуємо вашій увазі добірку найбільш цікавих статистичних фактів про ФК Чернігів за підсумками матчу 3-го туру Першої ліги з Оболонню (0:1).

 

 

 

  1. За підсумками двох очних матчів (2013 і 2022 рік) фіксуються тільки перемоги гостей, причому тільки з мінімальним рахунком. Оболонь також вперше зуміла забити гол у ворота ФК Чернігів.
  2. У складах ФК Чернігів та Оболоні на поле вийшли всі троє футболістів, які виступали за свої команди на момент першого очного поєдинку – В’ячеслав Койдан (ФК Чернігів), Назарій Федорівський та Олег Слободян (обидва – Оболонь).
  3. У двох матчах поспіль (зі Скоруком та Оболонню) стартовий склад ФК Чернігів був ідентичним – це перший подібний випадок за три сезони виступу «тигрів» у ПФЛ.
  4. Вперше в історії очних матчів ФК Чернігів та Оболоні був призначений пенальті.
  5. Головний тренер ФК Чернігів Валерій Чорний провів 30-й матч в якості рульового «тигрів».
  6. Для Максима Сердюка матч з Оболонню став 40-м у складі ФК Чернігів на професійному рівні – 77-й номер вийшов на друге місце за цим показником. Цікаво, що більше всіх ігор за «тигрів» у змаганнях під егідою ПФЛ провели молоді гравці – Анатолій Романченко (21 рік) і згаданий вище Сердюк (20 років).
  7. Кирило Кривобороденко провів перший повний матч з сезону 2020/21.
  8. Дмитро Кулик провів перший повний матч у дорослому футболі (в професійних змаганнях).
  9. У заявці на матч з Оболонню у ФК Чернігів були присутні відразу чотири голкіпери – це найвищий показник клубу в професійних змаганнях.

 

детальніше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*