ФК ЧЕРНІГІВ ДІЗНАВСЯ КАЛЕНДАР ДРУГОГО ЕТАПУ VBET UA ПЕРШОЇ ЛІГИ

030 Листопада, 2022

ФК ЧЕРНІГІВ ДІЗНАВСЯ КАЛЕНДАР ДРУГОГО ЕТАПУ VBET UA ПЕРШОЇ ЛІГИ

За підсумками жеребкування, яке пройшло 30 листопада в Будинку футболу, визначився кадендар матчів ФК Чернігів у другій частині VBET UA Першої ліги.

Нагадаємо, суперниками ФК Чернігів у весняній частині будуть команди, які посіли місця з п’ятого по восьме в групі А – Прикарпаття (Івано-Франківськ), Буковина (Чернівці), Діназ (Вишгород) та ФСК Маріуполь. Після першого етапу зберігаються тільки очки, зароблені в матчах між собою – таким чином, ФК Чернігів на даний момент є найкращою командою серед другої вісімки.

В результаті жеребкування, команди, які виступали в групі Б на першому етапі, почнуть матчі другого етапу. Таким чином, весну ФК Чернігів почне і закінчить на домашньому стадіоні. Звертаємо вашу увагу, що дати проведення матчів є базовими і можуть змінитися.

Згідно з Регламентом змагань, команда, яка посіла в групі на вибування останнє місце, вилетить безпосередньо в нижчий дивізіон, а передостанній колектив зіграє з віце-чемпіоном VBET UA Другої ліги за місце в VBET UA Першій лізі.

 

детальніше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*