ЧОРНИЙ: «ЗРОБИМО ВСЕ МОЖЛИВЕ, ЩОБ ПОСІСТИ ПЕРШЕ МІСЦЕ В ГРУПІ»

029 Квітня, 2023

ЧОРНИЙ: «ЗРОБИМО ВСЕ МОЖЛИВЕ, ЩОБ ПОСІСТИ ПЕРШЕ МІСЦЕ В ГРУПІ»

Головний тренер ФК Чернігів Валерій Чорний прокоментував поразку від Прикарпаття (0:2) у 4-му турі весняної частини VBET UA Першої.

– Валерію Анатолійовичу, ваші враження від гри? Чи відповідала вона статусу центрального матчу туру?
– Зустрічалися команди з першого і третього місця перед початком поєдинку, думаю, що відповідала. Хороша, бойова гра. Завжди цікаво дивитися за грою команди з Івано-Франківська, хлопці в будь-якому матчі, особливо вдома б’ються, намагаються для своїх уболівальників. Ми налаштовували команду на хорошу боротьбу на важкому газоні, щось виходило, але багато чого з того, що ми планували, не виходило. Особливо структура гри змінилася після першого пропущеного м’яча.

– Чи позначилося те, що ваша команда перші три матчі зіграла на штучному полі?
– У фізичному плані – я так не думаю. В принципі, якщо ми вдесятьох грали майже рівний тайм, то в цьому сенсі ні. Але, звичайно, коли ти переходиш (на натуральне покриття – прим.), то деякі моменти за якістю дали про себе знати.

– Незважаючи на невтішний результат, які завдання стоять на весняну частину для новачків VBET UA Першої? Які у вас в цілому враження від чемпіонату?
– Нам поставили завдання залишитися на тому місці, на якому ми перебували перед зимою, тобто на першому (у своїй групі – прим.), тому будемо до нього йти, будемо намагатися зробити все можливе. Велика кількість клубів знаходиться поруч, на відстані двох-трьох очок. Думаю, буде дуже цікава кінцівка, така ж, як була на попередньому етапі. Для нас це нові враження, новий досвід. Я вважаю, що хлопці за цей період дуже виросли. Думаю, що вони відповідають цьому рівню.

 

детальніше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*