ЧОРНИЙ: «ЯКБИ ЗАБИЛИ, ТО РАХУНОК БУВ БИ НІЧИЙНИМ, А МОЖЕ, НА ЕМОЦІЯХ ЗАБИЛИ Б І ДРУГИЙ»

026 Вересня, 2022

ЧОРНИЙ: «ЯКБИ ЗАБИЛИ, ТО РАХУНОК БУВ БИ НІЧИЙНИМ, А МОЖЕ, НА ЕМОЦІЯХ ЗАБИЛИ Б І ДРУГИЙ»

Головний тренер ФК Чернігів Валерій Чорний прокоментував поразку від ЛНЗ (0:2) в 5-му турі Першої ліги.

– Які у вас враження від гри, що не вийшло сьогодні у команди?
– По-перше, не вийшло зіграти так, як ми планували в першому таймі. Можливо, хлопці трошки знітилися – хороший суперник, була нервозність. Пропустили м’яч необов’язковий, ще й в тому моменті, якби Слава Койдан накрив воротаря, то повинні були самі забивати. Але на другий тайм ми налаштували хлопців, сказали, що ви можете грати в рівний футбол. Ви всі бачили, що досить добре зіграли другий тайм, знову ж таки, якби забили м’яч, то рахунок був би сто відсотків нічийним, а може, ми на емоціях ми б забили і другий.

– Сьогодні в запасі залишилися Мироненко і Кривобороденко – основні гравці. Ви вирішили зробити невелику ротацію, дати шанс молодим?
– Ротація також потрібна. Ми дивимося мікроцикли, хто як працює, як тренується, мікротравми, все це потім вирішуємо і вибираємо склад на гру. Можливо, якщо ми програли, то десь я не вгадав зі складом, але шанс для хлопців завжди повинен бути, особливо коли вони працюють на тренуваннях.

– Наступна гра – виїзд до Полтави. Як ви будете налаштовувати хлопців?
– Все просто – їх особливо i не треба налаштовувати. Вони перший раз в Першій лізі, вони хочуть, вони бажають. Не всі вміють, але в бажанні їм сто відсотків не відмовиш, ми в кожній грі будемо битися за очки, за перемоги.

Прес-служба ФК Чернігів

 
 

детальніше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*