ЧОРНИЙ: «Я ПРИСВЯЧУЮ ПЕРЕМОГУ НАШОМУ ТОВАРИШУ, ЯКИЙ ЗАГИНУВ, ЗАХИЩАЮЧИ ВСІХ НАС»

08 Квітня, 2023

ЧОРНИЙ: «Я ПРИСВЯЧУЮ ПЕРЕМОГУ НАШОМУ ТОВАРИШУ, ЯКИЙ ЗАГИНУВ, ЗАХИЩАЮЧИ ВСІХ НАС»

Головний тренер ФК Чернігів Валерій Чорний підвів перші підсумки переможного матчу 1-го туру другого етапу VBET UA Першої з ФСК Маріуполь (2:1).

– Валерію Анатолійовичу, для вболівальника матч вийшов класний. Як для тренера така розв’язка і такий сценарій?
– «Валідольна» гра, але ми півтора тайму її контролювали, створили моменти. Так, були помилки, але йшли до перемоги. Проста помилка воротаря на рівному місці призвела до того, що нам довелося робити вимушену заміну. Вийшов другий воротар, можливо, не увійшов у гру. Там були фоли, претензій до арбітрів немає. Хлопці до останньої секунди вірили, що вони можуть забити, яка завгодно команда залишалася б на своїх позиціях, а вони побігли і забили. Честь і хвала їм.

– «Розбір польотів» буде?
– «Розбір польотів» є завжди, і після переможної гри, і після програної. Без цього не буває. Все розберемо, зробимо висновки і будемо рухатися далі.

Я хотів би присвятити перемогу нашому товаришу, який тиждень тому загинув, захищаючи нашу країну, свою сім’ю, всіх нас. Він був нашим уболівальником. Ми всі чітко повинні розуміти, що саме завдяки таким хлопцям як він ми можемо грати, решта – дивитися футбол, а хтось виховувати дітей. Слава Збройним силам України і вічна пам’ять моєму другу Владу.

 

детальніше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*