ЧОРНИЙ: “ХОЧУ ПОПРОСИТИ ФАНАТІВ, ЩОБ І ДАЛІ ТАК ПАЛКО НАС ПІДТРИМУВАЛИ”

029 Травня, 2026

ЧОРНИЙ: “ХОЧУ ПОПРОСИТИ ФАНАТІВ, ЩОБ І ДАЛІ ТАК ПАЛКО НАС ПІДТРИМУВАЛИ”

Головний тренер ФК Чернігів Валерій Чорний прокоментував виїзну нічию з запорізьким Металургом у матчі, який довелося догравати через два тижні після його початку.

– Виходили на цей тайм з бажанням виграти цю гру, і виконати завдання – залишитись в Першій лізі, без перехідних матчів. Ми агресивно і інтенсивно почали, і мали декілька потенційних моментів для взяття воріт. На жаль, їх не використали. Один тільки Безбородько мав два хороших моменти, але не вийшло реалізувати ці епізоди. Я вдячний своїм хлопцям за самовіддачу і неймовірне бажання боротися в кожному мікро-епізоді гри, незважаючи на складний графік. Ми маємо, ще одну гру в чемпіонаті і все залежатиме від нас. Хочу попросити вболівальників, щоб продовжили, так само палко нас підтримувати, і вірю, що разом ми зможемо зробити все, щоб ФК Чернігів наступного сезону знову представив місто в Першій лізі чемпіонату України.

Пресслужба ФК Чернігів

 

детальніше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*