ЧОРНИЙ: «ВВАЖАЮ М’ЯЧ МИРОНЕНКА НАЙКРАЩИМ В ЧЕМПІОНАТІ»

023 Квітня, 2023

ЧОРНИЙ: «ВВАЖАЮ М’ЯЧ МИРОНЕНКА НАЙКРАЩИМ В ЧЕМПІОНАТІ»

Головний тренер ФК Чернігів Валерій Чорний поділився враженнями від перемоги над Діназом (2:1) в 3-му турі другого етапу VBET UA Першої.

– Валерію Анатолійовичу, перша перемога ФК Чернігів над Діназом. Які ваші відчуття?
– Звичайні відчуття, це така ж команда, як і всі, тут немає якоїсь принциповості. Я думаю, що ми дуже добре зіграли, особливо в першому таймі, але не забили. Контролювали хід поєдинку, виграли цей матч і в принципі відсотків на 95 виконали мінімальне завдання – залишитися в VBET UA Першій на наступний рік. Але коли ми знаходимося на першому місці в своїй групі, то, звичайно, хочеться тут і залишитися. Завдання таке і було, спочатку і президент сказав, що раз ми з цього починаємо, давайте спробуємо тут і залишитися.

– Як вам «гармата» Мироненка?
– Фантастика. Я вважаю, що це можливо найкращий м’яч чемпіонату, я нічого навіть подібного не бачив в цьому чемпіонаті, це сто відсотків. Це м’яч номер один для мене і в принципі його гра заслуговує того, щоб він забивав такі голи, щоб він потрапляв у збірні турів, він знаходиться в дуже хорошій формі і є дуже важливим футболістом для нашої команди.

– Бонуси і «плюшечки» для нього будуть?
– Я думаю, що поговоримо з президентом, але «плюшечки» у нас завжди бувають (посміхається).

 

детальніше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*