ЧОРНИЙ: «ШАНСИ МАЛИ І ТІ, І ІНШІ»

02 Жовтня, 2022

ЧОРНИЙ: «ШАНСИ МАЛИ І ТІ, І ІНШІ»

Головний тренер ФК Чернігів Валерій Чорний підбив перші підсумки нічийного матчу з СК Полтава (1:1) в 6-му турі Першої ліги.

– Валерію Анатолійовичу, як оціните гру вашого колективу з СК Полтава?
– Я думаю, що була дуже хороша гра, це бачили всі телеглядачі і ті, хто був присутній на стадіоні. Дуже динамічно, без середини поля, атака на атаку. Шанси мали і ті, й інші, вважаю, що нічия – закономірний результат.

– Ваша команда трошки гірше почала матч, в перерві ви, напевно, знайшли слова, адже моментів біля ваших воріт виникало в рази менше.
– Так, ми трошки перебудувалися. Розуміли, як грала Полтава до цього. Починали з іншою тактикою, потім переналаштувалися і це дало свої плоди. На жаль, не забили в кінці, було декілька моментів, але могли і пропустити. Думаю, що все-таки той футбол, який показала наша команда і суперники гідний Першої ліги. Я бажаю Полтаві натхнення і рухатися до своїх перемог, а ми будемо до своїх.

– Чи здивував вас футбол, в який грав СК Полтава?
– Ми дивилися всі матчі, починаючи з першого туру. Команда дуже сподобалася, ті очки, які вони не набрали, я вважаю, що доберуть в інших матчах. Команда на правильному шляху, вона одна з тих, хто саме грає в футбол, тому очки обов’язково будуть приходити.

 

 

детальніше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*