ЧОРНИЙ: «НЕ ВИСТАЧИЛО ЗДОРОВОЇ АГРЕСІЇ»

021 Травня, 2023

ЧОРНИЙ: «НЕ ВИСТАЧИЛО ЗДОРОВОЇ АГРЕСІЇ»

Головний тренер ФК Чернігів Валерій Чорний прокоментував поразку від Діназа (0:1) у 7-му турі весняної частини VBET UA Першої.

– Важкий поєдинок для вашої команди. Як ви оціните результат?
– Дійсно, складний поєдинок. Не дуже багато було футболу, дуже багато було боротьби з боку як однієї, так і іншої команди. Зрозуміло, що Діназу були потрібні ці три очки, щоб залишитися (в лізі на наступний сезон – прим.), з чим я їх і вітаю. Нам, можливо, не вистачило здорової агресії, щоб тримати цю боротьбу. Почали грати тільки після пропущеного м’яча.

– Знаєте, таке відчуття, що Діназ більше хотів виграти, ніж ваша команда.
– Ну, мабуть комусь так здається, комусь по-іншому. Я іншу ситуацію бачив. Є різні внутрішні моменти. Було багато травмованих, ми перекроїли склад. Але в бажанні, так, можливо, Діназ нас переграв.

– Чого вашій команді не вистачило? Якогось останнього дотику чи, можливо, концентрації?
– Здорової агресії у відборі і в атаці, тому і програли. Я так вважаю. Ну і ті моменти, які мали, могли реалізувати, але не забили.

– Все одне у вас залишається останній домашній матч, на нього ви будете більше налаштовані після програного?
– Звичайно, коли граєш вдома, то не маєш права взагалі програвати, незалежно, з ким – з лідером або командою з останнього місця. Тому хочемо, звичайно, виграти і поставити таку хорошу крапку в цьому чемпіонаті, в якому ми вперше брали участь.

– Який ваш маленький підведений підсумок цього сезону? Не домашніх матчів, не виїзних, а в цілому. Яку б оцінку поставили?
– Для нас дуже цікавий чемпіонат. Якщо в першій частині ми більше набирали очки на виїзді, то зараз навпаки – вдома. Є деякі моменти, пов’язані, може бути, з психологією. Я не скажу, що ми в першій половині сезону краще грали на виїзді, грали також, але в домашніх матчах все ж налаштовуємося ще краще і хочемо радувати своїх уболівальників.

 

детальніше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*