ЧОРНИЙ: «НАШ ПЕРШИЙ М’ЯЧ БАГАТО ЧОГО ЗМІНИВ У ЦІЙ ГРІ»

016 Жовтня, 2022

ЧОРНИЙ: «НАШ ПЕРШИЙ М’ЯЧ БАГАТО ЧОГО ЗМІНИВ У ЦІЙ ГРІ»

Головний тренер ФК Чернігів Валерій Чорний підбив перші підсумки переможного матчу 8-го туру VBET UA Першої ліги зі Скоруком (2:0).

– Ми так і думали, що буде важка гра, багато боротьби. Поле не дуже дозволяло грати в комбінаційний футбол, м’яч трошки стрибав. Налаштовували хлопців на боротьбу, але наш план на перший тайм не спрацював – виглядали, як на мене, дуже погано. У перерві знайшли слова, які, можливо, допомогли хлопцям відновити в собі сили і бажання. І перший м’яч, який ми забили, багато чого змінив у цій грі.

– Ваша команда дуже надійно зіграла в захисті.
– Ми над цим працюємо. Хлопці молоді, але вони намагаються виконувати ті завдання, які ми ставимо перед ними. Самовіддача, бажання рости, розвиватися і рухатися далі у них є. Якщо вони будуть працювати, то все буде виходити і команда буде рухатися вперед.

– ФК Чернігів на виїзді набирає більше очок, ніж вдома. З чим це пов’язано?
– Не знаю, з чим це пов’язано, мені постійно ставлять це питання (сміється). Як я і сказав на попередньому флеш-інтерв’ю, ми не граємо в гостях краще, ніж удома, але набираємо очки. Може, трошки розкутіше граємо на атаку, тому забиваємо голи. А якщо ти забиваєш, то береш очки і виграєш.

Прес-служба ФК Чернігів

 

детальніше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*