ЧОРНИЙ: «МИ НА ПРАВИЛЬНОМУ ШЛЯХУ»

011 Вересня, 2022

ЧОРНИЙ: «МИ НА ПРАВИЛЬНОМУ ШЛЯХУ»

Головний тренер ФК Чернігів Валерій Чорний підбив перші підсумки матчу 3-го туру з Оболонню (0:1).

– Валерію Анатолійовичу, ви більше розчаровані або злі через поразку?
– Звичайно, я більше розчарований, ніж злий. Була хороша, динамічна гра, витратили багато зусиль. Я думаю, уболівальникам сподобалося, було багато боротьби. На жаль, на нашому полі не можна демонструвати якийсь яскравий комбінаційний футбол, це штучне покриття, але думаю, що в боротьбі ми сто відсотків не поступилися. Вважаю, що результат повинен був бути трошки іншим.

– Що скажете з приводу пенальті?
– Дуже складно зараз аналізувати – я не бачив повтору. Можливо, якщо суддя поставив одинадцятиметровий, то він був. Але вісімдесят восьма хвилина, по духу гри – не знаю, будемо дивитися, розбиратися. Результат – на табло, я вітаю Оболонь з перемогою.

– Момент з вашою жовтою карткою – чим ви були незадоволені?
– Я вважаю, що там не було фолу. Думаю, що такій команді, як Оболонь не потрібна якась допомога, вони і так досить сильні. Бажаю їм майбутніх перемог і виходу в Прем’єр-лігу.

– Футболісти (Максим Сердюк – прим.) перед матчем говорили про те, що найближчі ігри будуть випробуванням. Як вважаєте, команда сьогодні склала перше, щоб вважати себе представниками Першої ліги?
– Я думаю, що сто відсотків склали. Це бачили і ті, хто був присутній на стадіоні, і ті, хто дивився трансляцію. Ми на правильному шляху і будемо боротися за перемогу в кожному матчі.

 

Прес-служба ФК Чернігів

 

детальніше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*