ЧОРНИЙ: «МИ ГІДНО ПРЕДСТАВИЛИ СВОЄ МІСТО»

028 Листопада, 2022

ЧОРНИЙ: «МИ ГІДНО ПРЕДСТАВИЛИ СВОЄ МІСТО»

Головний тренер ФК Чернігів Валерій Чорний прокоментував поразку від ФК Кремінь (0:3) в 14-му турі VBET UA Першої ліги.

– Зрозуміло, що команда билася, старалася, трошки не вистачило вашим футболістам, могли потрапити в чемпіонську вісімку. Ми так розуміємо, що гра тривала до гола, хоча в першому таймі голи могли бути і в ту, і в іншу сторону. Що сталося з вашою командою після першого пропущеного м’яча?

– Нічого, мені здається, що ми почали грати ще краще. Можливо, ви так не думаєте, тому що інший футбол бачили. Я вважаю по-іншому. Хороша, динамічна гра, багато моментів і у команди суперника, і у нас. Кремінь забив, ми не забили. Думаю, що глядачам сподобалося. Якби не треті сили потойбічні, було б ще цікавіше, але, може, це така тактика суперників. Все добре, ми гідно представили своє місто. Кремінь вийшов у першу четвірку, тому я їх вітаю.

– Які потойбічні сили ви маєте на увазі?

– Я не буду це говорити, може, розповім потім, тому як це накладення штрафу на команду. Немає сенсу про це говорити. Всі все добре бачать, вся Україна. Дуже дякую за прийом, дякую вболівальникам. Дякую всім за сезон і бажаю Кременю також гідно представити своє місто в першій четвірці.

 

детальніше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*