ЧОРНИЙ: «МИ БУДУЄМО КОМАНДУ І ПРОГРЕСУЄМО»

08 Травня, 2023

ЧОРНИЙ: «МИ БУДУЄМО КОМАНДУ І ПРОГРЕСУЄМО»

Головний тренер ФК Чернігів Валерій Чорний – про нічию з ФСК Маріуполь (1:1) у 5-му турі весняної частини VBET UA Першої.

– Валерію Анатолійовичу, ваші враження від гри?

– Я вважаю, що була цікава гра з досить великою кількістю моментів, обопільно гостра. Мені дуже сподобалася команда Маріуполь – молоді хлопці, грають у футбол, видно, що вони чогось прагнуть досягти. 

Єдине, що трохи засмучує – начебто вигравали матч, повинні були доводити до кінця, але пропустили м’яч. Хоча якщо так розібратися, перше завдання, яке було на сезон, ми виконали. Йдемо на другому місці в групі, тому поборемося, є час, є очні матчі, будемо працювати над тим, щоб залишитися в трійці, а то і поборотися за перше місце.

– У випадку, якби ви здобули перемогу, ви б ділили першу позицію. Наскільки це чинило тиск на команду або ви про це не думали?

– Ми не думали про це, особливо хлопці під час матчу. Коли ти знаходишся в грі, ти про це не думаєш. Звичайно, було б приємніше, але все одно шанси залишаються. Тим більше, Прикарпаття, яке зараз на першому місці, у нас різниця два очки, а ми приймаємо їх вдома в останньому турі. Потрібно брати в матчах своє і претендувати на перше місце.

– Три тури до фінішу цього сезону – завдання максимум це перемога?

– Ми виходимо так на кожну гру. І в першому етапі так робили – не дивилися, де ми будемо, на якому місці, а виходили і намагалися грати як на виїзді, так і вдома однаково. Той малюнок, який у нас є, ми продовжуємо нести, будувати далі. Десь беремо очки, десь ні, але ми будуємо команду, вважаю, що прогресуємо. Хочеться, щоб так було і далі.

 

детальніше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*