ЧОРНИЙ: «БУДЕМО РОЗБИРАТИСЯ В СИТУАЦІЇ»

08 Жовтня, 2022

ЧОРНИЙ: «БУДЕМО РОЗБИРАТИСЯ В СИТУАЦІЇ»

Головний тренер ФК Чернігів Валерій Чорний прокоментував поразку від Кременя (0:2) в 7-му турі VBET UA Першої ліги.

– Валерію Анатолійовичу, як ви можете охарактеризувати сьогоднішню гру ваших підопічних?
– Два різних тайми. У першому виглядали дуже погано, не виконали те, про що ми домовлялися. У другому вийшли, взяли під контроль ініціативу, на жаль, не забили. Будемо розбиратися в ситуації. В принципі, відповідальність за поразку я беру на себе, десь ми не достукалися до хлопців. Хоча вони непогано все розуміли, але, можливо, ще до гри «виграли» і вийшли не дуже зарядженими, скажімо так.

– Чому така проблема з мотивацією?
– Дуже важко сказати. Будемо розмовляти. Можливо, зарано повірили, що можуть виграти стоячи.

– ФК Чернігів краще грає на виїзді, ніж вдома. Наступна гра – на виїзді, як будете мотивувати своїх підопічних на перемогу?
– Я не вважаю, що ми граємо краще (на виїзді – прим.). По результату – так, а по грі однаково. Мотивувати будемо як завжди – виходити і здобувати очки, з натхненням до перемоги радувати своїх уболівальників. Більше нічого. Граємо на виїзді зі Скоруком, початок другого кола. Може бути, в Умані, поки немає [офіційної] інформації, в Запоріжжя не поїдемо.

– Зі Скоруком вже зустрічалися, в 1-му турі зіграли внічию. Як будете налаштовуватися на цю гру?
– Тільки на перемогу. Тоді ми не добрали очок, тому хочемо взяти їх на виїзді. Будемо робити все, щоб виконати завдання тренера і порадувати уболівальників.

– На скільки вибув Койдан?
– Є надія, що з початком наступного мікроциклу, з понеділка, він почне тренуватися. До гри зі Скоруком він повинен бути готовий.

Прес-служба ФК Чернігів

 

детальніше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*