ЧОРНИЙ: «ВСІМ БУЛО ЦІКАВО ЗІГРАТИ З ГОЛОВНОЮ КОМАНДОЮ МІСТА»

06 Лютого, 2022

ЧОРНИЙ: «ВСІМ БУЛО ЦІКАВО ЗІГРАТИ З ГОЛОВНОЮ КОМАНДОЮ МІСТА»

 

Головний тренер ФК Чернігів Валерій Чорний підбив підсумки першої товариської гри в рамках передсезонної підготовки. Тигри обіграли чернігівську Десну з мінімальним рахунком.

 

 

– З огляду на всю складову матчу – чи не було націленості на результат, незважаючи на статус товариської гри?
– Напевно, на цьому етапі зборів націленості на результат бути не повинно. Всім цікаво було зіграти з головною командою нашого міста. Звичайно, хотілося б більше представників першої команди, але цей матч був позитивним як для нас, так і для суперників.

– З моменту початку підготовки до весняної частини чемпіонату пройшло всього кілька днів, тому про якусь готовність говорити рано. Ви задоволені тим, що побачили на цьому етапі?
– Хлопці виконали установку на вісімдесят-дев’яносто відсотків. У фізичному плані проявили себе теж досить добре. На даному етапі все йде за планом. Погодні умови були непростими, у Олександра Рощинського та Олександра Ширая була робота в обох таймах, вони здорово впоралися. Вони зіграли на п’ять балів.

– Наскільки можна говорити про якість футболу в таку погоду?
– Звичайно, якість страждала. Але ми живемо в таких погодних умовах, тому доводиться підлаштовуватися. I ми, і суперники моментами продемонстрували досить непоганий футбол навіть на такому полі.

– Як можете оцінити гру тих футболістів, що знаходяться на перегляді?
– Поки складно дати оцінку. Хлопці тільки вливаються в колектив, хтось не до кінця розуміє мої вимоги. По декількох тренуваннях та одному тайму в товариській грі оцінити щось не вийде. Я думаю, що в процесі роботи ми більш детально з ними познайомимося і приймемо рішення.

– Який план на наступний тиждень?
– Ми продовжимо працювати в такому ж режимі – тижневий цикл і товариська гра. Наступної суботи зіграємо з Чайкою з Петропавлівської Борщагівки. До кінця місяця ми продовжимо в такому ж режимі.

Прес-служба ФК Чернiгiв

 

детальніше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*