ЧОРНИЙ: «ТАКОГО БАЖАННЯ ТА САМОВІДДАЧІ В ЦЬОМУ СЕЗОНІ ЩЕ НЕ БУЛО»

019 Вересня, 2021

ЧОРНИЙ: «ТАКОГО БАЖАННЯ ТА САМОВІДДАЧІ В ЦЬОМУ СЕЗОНІ ЩЕ НЕ БУЛО»

 

Головний тренер ФК Чернігів Валерій Чорний підбив підсумки матчу з Буковиною, який завершився нульовою нічиєю.

 

 

 

– Щоб забити, нам не вистачило індивідуальної майстерності в атаці. У команди були передумови для голів, хороші контратаки. Хтось десь невчасно відкрився, хтось невчасно віддав. Але могли забивати кілька м’ячів. Зіграли на «нуль» – це позитивно, але все-таки вдома треба брати не одне очко, а три. Хочу висловити комплімент команді суперника, на розборі ми приділяли їм багато уваги. Буковина – один з тих клубів нашої ліги, як і ФК Чернігів, рівень якого не відповідає займаній позиції. За ігровими характеристиками наш суперник виглядає непогано, це одна з тих команд, яка мені подобається.

– Як ви оціните гру своєї команди?
– Тільки позитивно. Хлопці виконали велику роботу, дуже злагоджено зіграли в обороні, допустили буквально одну помилку. Такого бажання та самовіддачі в цьому сезоні ще не було. Я похвалив їх за це в перерві і теж саме зробив після матчу. Єдине – голи. Якщо ми в наступному турі заб’ємо, то буде значно легше.

– Вже вдруге ФК Чернігів залишається в меншості і відразу починає діяти в атаці агресивніше та якісніше.
– Напевно, хлопці якось мобілізуються, розуміючи, що тепер грають у меншості. Можливо, десь присутній момент розслабленості у суперника – мовляв, їх залишилося десять, зараз у нас щось вийде. А ми навпаки починаємо грати компактно і агресивно, починаємо користуватися виникаючими зонами. Це тільки плюс, що в меншості ми не пропускаємо.

 

Прес-служба ФК Чернiгiв

 

детальніше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*