ЧОРНИЙ: «ТАКА КІЛЬКІСТЬ КАРТОК НЕ МОГЛА НЕ ПОЗНАЧИТИСЯ НА РЕЗУЛЬТАТІ»

031 Жовтня, 2021

ЧОРНИЙ: «ТАКА КІЛЬКІСТЬ КАРТОК НЕ МОГЛА НЕ ПОЗНАЧИТИСЯ НА РЕЗУЛЬТАТІ»

 

Головний тренер ФК Чернігів Валерій Чорний прокоментував поразку від МФА (0:2) в 16-му турі Другої ліги.

 

 

 

– Що не вийшло у команди в матчі з МФА?
– Не вийшло забити, це найголовніше. Хоча передумови для цього були, навіть коли ми грали в меншості. У свою чергу пропустили зі стандарту і з пенальті, вважаю, що в обох випадках їм передували фоли з боку наших суперників.

– Чи була ставка на швидкий гол? По суті, це єдине, за рахунок чого можна боротися з такою манерою гри МФА.
– Прямо на швидкий гол – ні, налаштовувалися на те, що буде багато боротьби. Розбирали суперника, знали, що вони грають у поздовжній футбол, що команда робить найменше передач у лізі. Плюс такий стиль – падіння, крики. На жаль, в першому таймі підлаштувалися під їх футбол, нічого не виходило. Потім спробували покласти м’яч вниз, грати в звичній нам манері.

– Лакеєнко в центрі оборони – фактор габаритного Піщура або ж ви в принципі не бачите Шумило на цій позиції?
– Ми розглядали і варіант з Шумило. Але Лакеєнко було б простіше – це його рідна позиція. Було багато боротьби, він виграв більшу частину епізодів.

– Що ви сказали команді в перерві?
– Покласти м’яч вниз і намагатися його контролювати. Шукати варіанти передачами, бути хитрішими, не збиватися на манеру гри. МФА. Щось виходило, але знову ж таки – кожна боротьба в чужій штрафній, перетворювалася на фол на нашу сторону на думку арбітрів. Та й в принципі така кількість жовтих карток і два вилучення не могли не позначитися на результаті.

– ФК Чернігів зіграє з Рубіконом без кількох гравців основного складу. Чи можлива зміна звичної схеми?
– Ми будемо грати також, просто десь поміняємо виконавців. Не варто забувати і про те, що повертається Зенченко, це теж якийсь плюс. Попереду два тижні – подивимося по тренувальному процесу.

 

Прес-служба ФК Чернiгiв

 

детальніше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*