Головний тренер ФК Чернігів Валерій Чорний прокоментував поразку від черкаського Дніпра (0:1) в 19-му турі Другої ліги.
– Неприємний результат для команди, але чи залишилися ви задоволені якістю футболу?
– Я вважаю, що за якістю це чи не найкращий матч в сезоні. Ми повністю контролювали гру, діяли на чужій половині поля, проводили позиційні атаки, створили три-чотири гольові моменти. Так, пропустили, але дуже хотіли відігратися.
– Фактично у Дніпра не було явних гольових моментів. Що ви побачили при підготовці до матчу в грі суперника?
– Ми приділяли увагу стандартам. Розуміли, що в цьому аспекті можна виявитися сильнішими, Дніпро багато пропускав в останніх матчах. Це працювало – наприклад, Зенченко влучив у поперечину. У Дніпра непогані виконавці в центрі поля, потужний нападник. Поки ми справлялися з цим, результат був непоганим. Засмучує, що не реалізували свої моменти.
– Чому, на ваш погляд, так і не вийшло забити?
– Я б не сказав, що справа в реалізації. Непогано зіграв воротар суперників, десь і нам трохи не пощастило. Поперечина після удару Зенченка, порятунок в моменті з Кривобороденко. Не вистачило холоднокровності та футбольного фарту.
– Чи сильно позначилося вилучення Зенченка?
– Особливо ні. У нас дійсно є не дуже хороша традиція останніх матчів – закінчуємо гру в меншості. Але малюнок від цього особливо не змінюється.
– Наступного тижня належить провести заключний матч в 2021 році. Напевно команда буде подвійно злішою?
– Так, від матчу з АФСК Київ у нас залишилася недомовленість. Хороша за змістом гра, маса моментів, залишилися вдесятьох, заробили пенальті та не забили його. Хлопці захочуть реабілітуватися, показати хорошу гру і результат.
Прес-служба ФК Чернiгiв