ЧОРНИЙ: «МИ ЗАСЛУГОВУВАЛИ БІЛЬШОГО»

024 Жовтня, 2021

ЧОРНИЙ: «МИ ЗАСЛУГОВУВАЛИ БІЛЬШОГО»

 

Головний тренер ФК Чернігів Валерій Чорний – про підсумки матчу 15-го туру Другої ліги з Чайкою (2:2).

 

 

 

– Чи згодні з тим, що незважаючи на емоційну нічию, команда по грі все ж заслуговувала більшого?
– Звичайно. Ми півтора тайми контролювали хід матчу, вели в рахунку, а в результаті вилучення Зенченка догравали 17 хвилин в меншості. Це позначилося. Те, що в результаті голу Литвиненка в самому кінці ми врятували нічию – один момент, але з точки зору гри, звичайно, заслуговували більшого.

– Здалося, що в першому таймі ФК Чернігів виглядав впевненіше, в другому ж ще до пропущених голів з’явилася деяка нервозність. З чим це пов’язано?
– Я думаю, що це наслідок певних переживань за результат. Але мені сподобалася реакція команди на вилучення – вдесятьох ми виглядали не гірше Чайки.

– Чи не було у вас спокуси «відкеркалити» схему Чайки по ходу матчу?
– Ні, не було. У три центральні захисники, а при обороні взагалі за схемою 5-3-2, вони грали тільки в першому таймі. Ми розвивали атаки через фланги, нам було зручно. У другій половині матчу Чайці необхідно було відіграватися, тому вони змінили схему і грали вже по-іншому.

– Зрозуміло, що за кілька днів неможливо радикально поміняти все, але наскільки на підготовці ФК Чернігів позначилася зміна головного тренера Чайки?
– Скажімо так, ми розбирали ту ж команду, але під керівництвом іншого головного тренера. У матчі з нами вже були, наприклад, нові стандартні положення. А Денис Хомутов – мій товариш, з яким ми відіграли рік в одній команді. Я поважаю його як футболіста і тренера. Думаю, що для Чайки це вдалий вибір.

– Наступний матч з МФА пропустить Олексій Зенченко. Наскільки це позначиться на моделі гри в обороні?
– На моделі це не позначиться ніяк. Звичайно, ми зробимо певні перебудови, але як все вийде в плані якості гри, покаже тільки матч.

 

Прес-служба ФК Чернiгiв

 

детальніше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*