ЧОРНИЙ: «МИ ВИХОДИЛИ ГРАТИ З ПОЗИЦІЇ СИЛИ»

018 Жовтня, 2021

ЧОРНИЙ: «МИ ВИХОДИЛИ ГРАТИ З ПОЗИЦІЇ СИЛИ»

 

Головний тренер ФК Чернігів Валерій Чорний підвів підсумки матчу з Любомиром (3:0), який пройшов у 14-му турі Другої ліги.

 

 

– Як ви оціните гру команди і результат матчу з Любомиром?
– Зіграли досить організовано, враховуючи внесені корективи в розвиток наших позиційних атак. Поле було огидної якості, тому поки не звикли до нього, грали більш довгими передачами. Забили швидкий м’яч, правда, в кінцівці першого тайму було трохи знервовано. На другу половину вийшли вже адаптованими до всього, поклали м’яч під контроль, забили два хороших голи та довели матч до перемоги. Важливо і те, що не пропустили в свої ворота.

– Здалося, що команда з самого початку вийшла грати з позиції сили. Це так чи швидше, задавили суперника по ходу матчу?
– Є такі ігри, в яких ми вже можемо діяти з позиції сили. Розуміємо, що ростемо, що в іграх з такими командами наш клас вище, але в той же час не можна недооцінювати будь-якого суперника. На команди, які претендують на вихід до Першої ліги, налаштовувати хлопців і не треба, а з суперниками типу Любомира дуже важливо не допустити самовпевненості. Ми весь тиждень над цим працювали, налаштовували футболістів, вони перейнялися цим і виконали установку на гру.

– Напевно, психологія була ключовим елементом підготовки?
– Всі прекрасно розуміють, що Любомир хоч і йде на останньому місці, але з кимось очки вони візьмуть. Налаштовували хлопців на те, щоб це було не з нами. Командам такого плану не можна дати відчути впевненість. Ми виходили грати з позиції сили, агресії, напору, щоб не дати супернику і якоїсь частки розуміння того, що вони щось зможуть.

– Чому незважаючи на якість поля, про яке ви вже сказали, в другому таймі все ж зважилися більше грати низом?
– Нам особливо не вдавалися атаки з використанням великої кількості довгих передач. Суперники теж розуміли, що їм буде складно – вони вийшли грати в п’ять захисників, по ходу перебудувалися на чотири, але дуже низько опускалися. У перерві ми внесли корективи, це спрацювало. Якби не забили, напевно, було б складніше. А так ці два м’ячі зіграли ключову роль.

– Ви використовували всі п’ять замін. Хотіли дати пограти всім або ж це була тактична задумка?
– Це все по ходу гри. Завжди хочеться дати зіграти всім, але треба відштовхуватися від результату. У матчі з Любомиром була така можливість – ігрову практику отримала велика кількість футболістів.

 

Прес-служба ФК Чернiгiв

 

детальніше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*