ЧОРНИЙ: «БІЛЬШЕ ПОЛОВИНИ ГРИ ФК ЧЕРНІГІВ НЕ ПОСТУПАВСЯ СУПЕРНИКУ»

02 Вересня, 2021

ЧОРНИЙ: «БІЛЬШЕ ПОЛОВИНИ ГРИ ФК ЧЕРНІГІВ НЕ ПОСТУПАВСЯ СУПЕРНИКУ»

 

Головний тренер ФК Чернігів Валерій Чорний прокоментував поразку від Альянсу (1:5) в III раунді Vbet Кубка України.

 

 

 

– Звичайно, поразка неприємна, але я вважаю, що ми не награли на такий рахунок. Команда непогано грала в першому таймі, створила декілька небезпечних моментів, потрапили в каркас воріт, але не забили. У свої ж ворота отримали два необов’язкових м’ячі. У другому таймі намагалися боротися, але пропустили третій гол. Якби ми програли з рахунком 0:2, напевно, це було б закономірно. А так, звичайно, дуже неприємний осад.

– Які зміни були внесені в перерві?
– Ми намагалися налаштувати хлопців на боротьбу, тому що в першому таймі команди діяли досить рівно, а якби нам вдалося забити м’яч за рахунку 0:2, то були б всі шанси повернутися в гру. Трохи не вийшло, ще й пропустили третій м’яч. Напевно, в цьому і різниця між нашими лігами, більш майстерні футболісти вирішують долю епізодів.

– Суперник зумів чимось здивувати?
– Я б не сказав, що нас чимось здивували, але я очікував від них трохи більшого. Альянс завжди грав у динамічний футбол, може, цього разу їм трохи заважало поле. Проте, я вважаю, що більше половини гри ФК Чернігів не поступався супернику.

– Ми спілкувалися перед грою, ви говорили, що дуже цікаво перевірити свої сили на тлі такого суперника.
– Я сказав хлопцям – ось, бачите, ви можете грати з такими командами, але щоб вигравати або хоча б не програвати в таких матчах, потрібно не допускати таких простих помилок в обороні. Ми повинні грати більш агресивно в атаці. У Альянсу це вийшло, а у нас, на жаль, нi.

– Тепер ФК Чернігів чекає складний виїзд до Львова.
– Зараз два найскладніших виїзди – спочатку Карпати, потім ЛНЗ. У п’яти матчах чемпіонату ми показували непоганий футбол, але не вистачило результату. Якщо ми будемо грати так, як в першому таймі матчу з Альянсом, то впевнений, що результат прийде – робота на тренуваннях теж не проходить просто так.

Прес-служба ФК Чернігів

 

детальніше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*