БИБІК: «МИ ЇДЕМО ПЕРЕМАГАТИ»

027 Листопада, 2021

БИБІК: «МИ ЇДЕМО ПЕРЕМАГАТИ»

 

Гравець ФК Чернігів Артур Бибік розповів про свої очікування від матчу з АФСК Київ в 20-му турі Другої ліги.

 

 


– Наскільки прикрою для тебе виявилася поразка від Дніпра?

– Ця поразка для всіх прикра. Грали краще, контролювали хід матчу, але пропустили дурний гол і поступилися в поєдинку, який не повинні були програвати. Десь не вистачило фарту і ось, результат – на табло. Після матчу всі були в пригніченому стані. Але головний тренер подякував нам, сказавши, що це одна з кращих ігор сезону, просто нам не пощастило.

– Вболівальники визнали тебе найкращим гравцем матчу, причому для тебе це сталося втретє.
– Завжди приємно ставати кращим гравцем матчу, це стимулює тебе більше працювати і віддаватися на полі. Мені, до речі, дуже сподобалося, як зіграв Максим Шумило, я голосував за нього. Він був одним з кращих на полі.

– Чи не було після такої гри в особливого упору на реалізацію в тренувальному процесі?
– Ми щотижня над цим працюємо. Все повинно приходити з досвідом. Ми – молода команда, намагаємося покращувати всі компоненти, в тому числі і реалізацію.

– Кирило Кривобороденко згадував матч з АФСК Київ у першому колі. За його словами, дивно, що тоді не вдалося виграти.
– Так, це була дуже образлива нічия. Хороший матч, безліч моментів, реально повинні були обігравати киян. Зараз ми знаходимося в бойовій готовності і зобов’язані брати три очки – піти у відпустку з перемогою буде дуже приємно. Тому їдемо перемагати.

– Що знаєш про суперника?
– АФСК Київ – молода команда, яка, по-моєму не змінилася з першого кола. Напевно, вони набралися досвіду, стали грати сміливіше, впевненіше. Але ми все одно повинні скористатися своїм досвідом виступів у Другій лізі, його у нас все-таки більше.

– Напевно, команда буде злішою – це і спогади про матч першого кола, і невдача з Дніпром.
– Звичайно. Після гри 5-го туру ми весь тиждень ходили в поганому настрої. Ще й я сам не реалізував хороший момент. Досі прокручую цей момент в голові. Дуже хочеться реабілітуватися і, нарешті, забити перший м’яч у Другій лізі.

– У матчі з Дніпром команда не залишилася без підтримки, навіть незважаючи на виїзд. Чекаєш підтримку в Демидові?
– Дуже приємно, що наші вболівальники починають їздити і на гостьові матчі. Навіть якщо він був один – вся команда дуже вдячна. Це дійсно гідний вчинок, хлопець приїхав, проявив активність. Дуже здорово, що вболівальники їздять за нами.

Прес-служба ФК Чернiгiв

 

детальніше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*