БИБІК: «МИ НА ВСІХ НАЛАШТОВУЄМОСЯ ОДНАКОВО»

016 Вересня, 2022

БИБІК: «МИ НА ВСІХ НАЛАШТОВУЄМОСЯ ОДНАКОВО»

Півзахисник ФК Чернігів Артур Бибік поділився очікуваннями від майбутньої гри із запорізьким Металургом в 4-му турі Першої ліги.

– Ти поки ще не грав, в чому справа – тактика, сам не готовий або щось ще?
– На зборах я отримав неприємну травму – вилетіло плече. Після неї потрібно місяць відновлюватися, а я вже через тиждень почав тренуватися та намагатися пробиватися в стартовий склад. Все ще поки відчуваю дискомфорт, може, десь бояться мене випускати. Але це все рішення головного тренера, я не бачу нічого поганого в тому, що поки не граю. Шанс ще обов’язково буде. Конкуренція робить сильніше і зліше, тому я обов’язково ще зіграю.

– Чи важко тобі спостерігати за матчами з лави?
– Дуже важко – хочеться вийти, допомогти своїй команді досягти результату. Завжди вважав, що дивитися з лавки важче, адже ти ніяк не можеш вплинути на гру і спостерігаєш за всім зі сторони.

– Що підмітив в цих матчах?
– Звернув увагу на гру Максима Сердюка та Толі Романченка. Але виділяти когось теж буде неправильно – добре виглядала вся команда, ми дійсно провели два дуже сильних матчі.

– Чи впливає якось такий важкий старт? Все-таки спочатку Скорук, потім Оболонь, а тепер – Металург.
– Чому важкий? Всі команди в Першій лізі рівні, легких ігор не буде. На всіх налаштовуємося однаково – завжди хочемо брати очки, граємо не на нічию, а на перемогу, так в будь-якому матчі. В окремо взятій грі кожен може обіграти кожного, тому немає того, щоб когось боялися. Так що який календар – все одно.

– Що знаєш про Металург?
– Це міцна, бойова команда, є хороші, ті, хто біжить молоді гравці, досвідчений центральний захисник. Вважаю, що з Металургом треба грати та намагатися вивезти із Запоріжжя очки.

– Які у тебе очікування від матчу?
– Будемо намагатися диктувати свій футбол, як і з будь-яким суперником. Може, вплине фактор поля – перший раз будемо грати на натуральному газоні, який ще й великий за площею. Але від своєї мети та принципів відходити не будемо, маємо намір намагатися показувати, що вміємо і те, що у нас виходить.

– Що б ти сказав уболівальникам?
– В першу чергу – дякую всім, хто дивиться матчі, підтримує нас, знаходить на час в такий важкий момент для України. Постараємося радувати всіх своєю грою, нам приємно грати в рідному місті і дарувати нашим глядачам позитивні моції, яких зараз не вистачає. А вони обов’язково повинні бути.

Прес-служба ФК Чернігів

тик ток

 
 

детальніше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*