ФК Чернігів поповнив склад молодим вихованцем чернігівського футболу Владиславом Школьним.
Раніше 20-річний футболіст виступав за Десну U-19 і Кудрівку (Сосницький район).
ФК Чернігів поповнив склад молодим вихованцем чернігівського футболу Владиславом Школьним.
Раніше 20-річний футболіст виступав за Десну U-19 і Кудрівку (Сосницький район).
ФК Чернігів підписав контракт з півзахисником Володимиром Зубашівським.
Раніше 23-річний футболіст виступав за донецький Олімпік, празьку Дуклу, Олімпію (Радотін), Сокіл (Брожани) та Кудрівку (Сосницький район).

ФК Чернігів підписав контракт з Вячеславом Койданом, який вже грав за нашу команду в 2013 і 2021 роках.
Раніше 28-річний футболіст також виступав у складах київського Динамо, Ретро (Ватутіне), УкрАгроКома (Головківка), Олександрії, Сум, донецького Олімпіка, шведських Херносандса та Сандвікенса.
Гравець ФК Чернігів Віталій Ментей – про підвищення команди в класі. Нагадаємо, «тигри» в сезоні 2022/23 виступлять в чемпіонаті Першої ліги.
– Які твої перші враження від підвищення в класі?
– Тільки позитивні емоції, тому що ще менше двох років тому я навіть не думав про те, що мені випаде шанс заграти в професійному футболі, а сьогодні це вже Перша ліга. Професійно рости у футболі – це давні мрії дитинства, які почали виконуватися через 20 років.
Півзахисник ФК Чернігів Денис Кільдій покинув ФК Чернігів у зв’язку з сімейними обставинами.
ФК Чернігів став учасником Групи Б Першої ліги, де нашими суперниками стануть Гірник-Спорт (Горішні Плавні), Кремінь (Кременчук), ЛНЗ (Черкаси), Металург (Запоріжжя), Оболонь (Київ), СК Полтава і Скорук (Нікопольський район, Дніпропетровська обл.).
ФК Чернігів дякує Чернігівській обласній Асоціації футболу та особисто її голові Геннадію Володимировичу Прокоповичу за можливість проведення літніх тренувальних зборів на стадіоні Юність.
Багаторічний капітан ФК Чернігів Дмитро Борщ поділився емоціями від підвищення команди в класі. Нагадаємо, наша команда 12 серпня була прийнята до складу учасників Першої ліги.

Головний тренер ФК Чернігів Валерій Чорний поділився першими враженнями від прийняття клубу до складу учасників Першої ліги

Генеральний директор ФК Чернігів Микола Синиця прокоментував підвищення команди в класі – в сезоні 2022/23 «тигри» виступлять у Першій лізі.